Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni anyámmal?...

Mit tudok tenni anyámmal? Betegen elzavar suliba

Figyelt kérdés

Már írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést, miszerint felhívtam, hogy lefekszem pihenni, mert nem vagyok jól.

Nemrég ért haza, első dolga volt, hogy úgy megvert, mint 1 kutyát, és most pedig belázasodtam. Fáj mindenem, rengeteget sírtam ma, és nem tudom, mit tegyek. Azt mondja, egy iskolakerülő sz@r vagyok, hozzátette, ha holnap nem megyek suliba, elvitet intézetbe. Mit csináljak?


16L


2010. nov. 21. 20:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora gyökér hogy lehet anyád???Betegen lázason elküld a suliba? Chhh én leszurnám magam ha csak ugy hazajön anyám és megverne!De én naon sajnállak :( !próbáltál vele beszélni?Vagy vmi rosszat csinaltal az elmult időbe?Vagy csak annyi volt h felhivtad mondtad h lefekszel hazajött és megvert?Most épp mitt csinal téged szíd?me akk ez nem normalis :(
2010. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%

Én tuti hogy fejbebacnám a könyvel......

TANÁCSOK!

Most azonnal hagyd abba a tanulást!

Kapcsold ki a gépet!

Le a villanyt!

És alvás!

Reggel meglátod hogy vagy. Ha sza..rul, akkor akármit mond anyád ne menj suliba.

2010. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj be holnap és az iskolaorvos majd haza küld ő nem fog neked gyógyszert adni vagy a házi orvoshoz menny.
2010. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem fekhetek még le, mert még megvárom, hogy felhívjon a barátom, és közben muszáj tanulnom, mert ha nem teszem, anyám megint megver :S Belemart a combomba, ott van a nyoma, meg az arcomat végigkarmolta...Hajamat is tépkedte. Félek tőle :S Nem hiszi el, hogy nem vagyok jól...
2010. nov. 21. 20:47
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel!!Ha anyád agyon ver így is akkor ez már rendőrségi ügy lenne!!!Attol h a gyermeke vagy nem kezelhet ugy mint egy tárgyaT!
2010. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz akartam volna menni, de nem tudom, rettegek, hogy intézetbe ad tényleg, mert akkor elveszítem a barátaimat, meg a szerelmemet is...És azt már nem bírnám ki:S Most is itt bőgök emiatt.
2010. nov. 21. 20:48
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet, hogy még azzal is jobban járnál... Attól még nem feltétlenül veszíted el a barátaidat.
2010. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
De sajnállak :( bárcsak kihuzhatnalak a bajból? most tudja h gépezel?Meg ne tudja mert akk jobban megver :S hát igen és a barátaid is elveszted hetente 1 szer meglátogathatnak az mar naon szar érzés :(
2010. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A Szerelmemmel örülünk, ha havonta 1-2x tudunk találkozni. Ha most én egy árva fillér nélkül Miskolcon lennék intézetben, ő meg otthon Bp-en, rohadtul nem tudnánk találkozni...
2010. nov. 21. 20:53
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megoldaná valahogy, ha szeret. Ha jól olvastam, most se vagytok közelebb egymáshoz.
2010. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!