Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (kiskora óta sportol párom)...

(kiskora óta sportol párom) De van nekünk 2 gyerek már, mi a 8. kerületbe lakunk . De anyukája 13. kerületbe lakik és onnan megy ki futni Margitszigetre szinte minden nap nagyon ritka ha nem megy és az engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le írom nektek hogy telik egy nap felkelünk reggelizünk kislányom 2 éves ö bölcsibe jár ha párom viszi el akkor már nem is jön haza ahogy be adta a bölcsibe megy is anyukájához és megy futni igen de utána már ha végez a futással nincs ideje haza jönni hozzám megy anyukájától egyenesen a munkába este 22óráig dolgozik akkor én már alszok.Ha én viszem bölcsibe amire én haza érek ö már nincs itthon mert megy futni .Alig van velem elegem van már én nekem olyan férfire vágyom aki családjával is van .Már nagyon ott tartok hogy fogom a gyerekeket és elköltözök tesómhoz ott nyugalom lenne Mindig mondja szeret nagyon én már nem hiszem el
2011. jan. 16. 20:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát az lesz csak eddig a gyerekek miatt próbáltam tűrni de februárba költözök tesomhoz....
2011. jan. 16. 20:59
 12/27 anonim ***** válasza:

Jaja én is emlékszem a múltkori kérdésedre, te vagy az, aki 21 éves, 2 gyereke van 2 apától és a futás a legnagyobb problémája.

Valaki linkelje már be a kérdést.

2011. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Na igen, a gyerekek miatti tűrésed volt talán az első értelmes, önzetlen tetted az életben. Eleve a második gyerek hiba volt. De mindegy, a lényeg, hogy ilyen feszült környezetben a gyerekeknek se lesz jó. Legjobb lenne, ha a tesódhoz költöznél, és megpróbálnád összeszedni magad minél előbb. Nőj fel, menj dolgozni és próbáld kialakítani a saját életedet, állj meg a saját lábaidon. És csak ezután próbálkozz a pasikkal. Ez az egyik helyről ugrok a másikra módszer sosem kifizetődő. Ha tényleg szereted a gyerekeidet, így teszel!
2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kerestem a kérdést a megválaszoltjaim közt, de nem találtam sajnos. Lehet, hogy törölték, vagy nem tudom.
2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

Két emberen áll első, nem egyen...

Amúgy meg a szex nem sokat segít, ha más a probléma, de gondolom ez a csöpp agyadig nem jut el... Menj azt b*sszál, mást gondolom úgyse tudsz...

2011. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szerintem neked nem jut el az agyadig:)itt nem a szex a lényeg..odafigyelés törődés elég néha egy ölelés.De olyan ne írjon aki nem arra válaszol amit kérdeztem

Hát nem értem sok bunkó ember írogat ide én normális emberektől várom a választ.....

Köszönöm a jó válaszokat ..

Beszélgetünk és remélem minden rendben lesz

2011. jan. 17. 09:28
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, a válaszokat. Csak annyit, hogy én is a "nyóckerben" lakom és az Orczy kertbe járok futni. Van olyan szép, mint a Margitsziget. Van salakos futópálya, egy "erdei futópálya", de a kertben bárhol lehet futni. Javasold, hogy egyszer menjetek el családostól. Van játszótér és egy kis tóparti büfé, nagyon hangulatos, futás után beülhettek oda családostul.
2011. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Offolok de nem bírom ki. Ha a kicsi két hónapos, akkor minek járatod a két évest bölcsibe? Nem ráérne majd anno óvodába járni? Vagy jobb ha nincs veled? Addig sincs gond vele? Más nő elmenne dolgozni, de nem tud, mert nincs bölcsöde, ahova felvennék a kicsit, te meg otthon vagy és eldobod magadtól, csak hogy a kicsivel lehess. Szép anya vagy.
2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jobb ha nincs vele a nagy, hidd el :) Látnod kéne az első kérdését...
2011. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Egyébként mint mindenhez, a kapcsolat megromlásához is minimum két ember kell anyák gyöngye, szóval te is ugyanolyan hibás vagy mint a férjed.
2011. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!