Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (kiskora óta sportol párom)...

(kiskora óta sportol párom) De van nekünk 2 gyerek már, mi a 8. kerületbe lakunk . De anyukája 13. kerületbe lakik és onnan megy ki futni Margitszigetre szinte minden nap nagyon ritka ha nem megy és az engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le írom nektek hogy telik egy nap felkelünk reggelizünk kislányom 2 éves ö bölcsibe jár ha párom viszi el akkor már nem is jön haza ahogy be adta a bölcsibe megy is anyukájához és megy futni igen de utána már ha végez a futással nincs ideje haza jönni hozzám megy anyukájától egyenesen a munkába este 22óráig dolgozik akkor én már alszok.Ha én viszem bölcsibe amire én haza érek ö már nincs itthon mert megy futni .Alig van velem elegem van már én nekem olyan férfire vágyom aki családjával is van .Már nagyon ott tartok hogy fogom a gyerekeket és elköltözök tesómhoz ott nyugalom lenne Mindig mondja szeret nagyon én már nem hiszem el
2011. jan. 16. 20:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jaja, látnotok kéne az első kérdését. Az a nem mindegy.. Kár, hogy nem tudom már hogy volt, nem tudok rákeresni.
2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor is zavar, hogy bölcsibe adja a nagyot. Miért? Minek? Nem is tudom, hogy sikerült neki kilobbiznia, más anya nem adhatja bölcsibe a gyerekét, mikor otthon van, csak azért, hogy ne kelljen vele foglalkozni. Minden bölcsőde 8-12X túljelentkezéssel küzd, nagyon megválogatják, hogy kinek a gyereke kerüljön be. Ez meg beadja, mert nincs kedve otthon lenni a gyerekkel. Szégyen az ilyen nő...
2011. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Milyen anya vagyok,jó anya azért vagyok rossz anya mert a nagyobbik bölcsis?Ö nem bírja ki ha nem játszhat gyerekekkel

előbb ismerj meg aztán mond a rosszat rólam .Szüksége van neki gyerekekre ezt csak én tudom jobban .

2011. jan. 18. 09:07
 24/27 A kérdező kommentje:
Már 1évesen járt bölcsibe mert dolgoztam egészen 7 hónapos terhesen dolgoztam Lányom maradt a bölcsibe mért vegyem ki ha jól érzi magát ezért vagyok szégyen mert játszhat sokat bölcsibe hát az ilyen a szégyen aki nem is tud semmit a dologról és így fejezi ki magát
2011. jan. 18. 09:13
 25/27 A kérdező kommentje:
ELŐBB KÉRDEZ UTÁNA ÍTÉLJ :)))ENNYI
2011. jan. 18. 09:14
 26/27 anonim ***** válasza:
Te meg a "kérdezz" szót írd két z-vel! Anyák gyöngye...
2011. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a válaszokat. Inkább nem írok semmit, jó gusztustalan társaság gyűlt itt össze. Kérdező, ne foglalkozz velük, elég nyomorult életük lehet, ha itt élik ki magukat!
2011. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!