Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépen kérem a segítségeteket....

Szépen kérem a segítségeteket. Nagy bajban vagyok. Mit tegyek? Hová menjek?

Figyelt kérdés

Anyámmal tegnap összevesztünk, én felültem a legelső vonatra, és most a volt barátom legjobb haverjánál vagyok. Most beszéltem anyámmal, azt hazudta a családnak, hogy a volt barátoméknál vagyok, mert kibékültünk, és közölte, h csak holnap, vagy holnapután menjek haza. Addig nem maradhatok a legjobb barátja nyakán, mert exem ide fog jönni, én pedig még szeretem, ő gyűlöl, és képtelen lennék a szemébe nézni. Nagybátyám nem túl messze lakik innen, dél körül felhívom, hogy megkérdezzem, otthon lesznek-e a hétvégén, ha igen, akkor oda megyek,ha nem...akkornem tudom mi lesz. Anyám egyelőre nem fog hazaengedni, max. az utcán tengődhetnék. Most nem tudom mit csináljak. Tisztára bemajréztam, hová menjek?


egy 17 éves lány


2011. jan. 21. 08:31
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

:D

Utolsó, köszönöm szépen. De most már eléggé ki van borulva, mert írtam neki egy e-mailt, és biztosan sírva olvassa. Még gondolkodom, hogy mi legyen, majd ha hazaért a vendéglátóm anyukája, talán tud adni pár ötletet, mit csináljak. Mindenesetre reménykedem, valahogy nem akarok hazamenni. Jó, hogy egy kicsit "szabad" lehetek, és senki nem üvölt rám, ha elsírom magam, vagy ha nem fésülködtem meg. Viszont mivel vendégségben vagyok...Muszáj rendet tenni. Anyám most hív...

2011. jan. 21. 09:02
 12/35 A kérdező kommentje:
Ez 1 nagyon rossz vicc...Felhívott anyám, hogy olvasta a levelemet, és elkezdett rögtön pár másodpercre rá üvölteni, hogy hogy képzelem, hogy mindenért Őt hibáztatom...Naná, hogy Őt hibáztatom, Ő üvöltött rám, amikor össze voltam törve és a lelkemet kisírtam, Ő akart kidobni hajnalban az utcára 15 °C-ban, és elvárja, hogy jó képet vágjak hozzá. Szeretem anyámat, ez az egyetlen ok, amiért nem fordultam még hivatalos szervekhez a testi és lelki épségem érdekében...Tönkretenné az életemet, ha elmondanám valakinek, mit művel velem...Nem tudja, hogy exem szülei tudnak mindent, csak könyörögtem, hogy ne csináljanak semmit...
2011. jan. 21. 09:07
 13/35 A kérdező kommentje:
Elnézést, -5 °C akart lenni...
2011. jan. 21. 09:08
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom... ez azért eléggé furcsa. a családsegítő lehet csak a megoldás, ha nincs semmi más rokonod akihez mehetsz, és bízol benne.
2011. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
max ha innen befogad valaki:) az ország melyik régiójában vagy?
2011. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek, mint anyád, nem kéne gyereket szülniük.

Majd jelezd, hogyan alakulnak a dolgaid, mert kíváncsi vagyok. Remélem sikerül megoldást találnod. Végső esetben ne félj a családsegítőkhöz fordulni. Még mindig jobb, mint ha az utcán csöveznél.Te még gyerek vagy, és biztonságra van szükséged.

2011. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyok jelenleg. Anyám most sms-ek hadát írogatja, hogy ne állítsak róla valótlant, ne Őt hibáztassam, és ne menjek haza, csináljak, amit akarok. Menő.
2011. jan. 21. 09:21
 18/35 anonim ***** válasza:
49%
Esküszöm, nagyon betudnék olvasni anyádnak! Ő az anyák szégyene!
2011. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ezek szerint apukád nincs.

Abból amit leírsz nekem az jön le, hogy az anyukád nem szimplán borzalmas, hanem elmebeteg, mármint a szó orvosi értelmében, mindenképpen keress valami felnőttet a környezetedben aki tud ténylegesen intézkedni is, hogy legyen hova menned esetleg anyukádat a nagybátyát be tudja vinni a kórházba.

2011. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg ilyen szülő van aki később megbánja hogy szült. hihetetlen
2011. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!