Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépen kérem a segítségeteket....

Szépen kérem a segítségeteket. Nagy bajban vagyok. Mit tegyek? Hová menjek?

Figyelt kérdés

Anyámmal tegnap összevesztünk, én felültem a legelső vonatra, és most a volt barátom legjobb haverjánál vagyok. Most beszéltem anyámmal, azt hazudta a családnak, hogy a volt barátoméknál vagyok, mert kibékültünk, és közölte, h csak holnap, vagy holnapután menjek haza. Addig nem maradhatok a legjobb barátja nyakán, mert exem ide fog jönni, én pedig még szeretem, ő gyűlöl, és képtelen lennék a szemébe nézni. Nagybátyám nem túl messze lakik innen, dél körül felhívom, hogy megkérdezzem, otthon lesznek-e a hétvégén, ha igen, akkor oda megyek,ha nem...akkornem tudom mi lesz. Anyám egyelőre nem fog hazaengedni, max. az utcán tengődhetnék. Most nem tudom mit csináljak. Tisztára bemajréztam, hová menjek?


egy 17 éves lány


2011. jan. 21. 08:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szia! Majd légyszi írj, hogy mi lett veled, hogy sikerül a dolgokat megoldanod. Nagyon sajnállak, ha szükséged van rá talán 1-2 ezer ft-tal ki tudlak segíteni, de tényleg csak ennyivel, mert diák vagyok:S
2011. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írtam, de nem voltam gépközelben mostanáig. Elvileg ma megyek haza, még itt vagyok a nagybátyáméknál. Talán az is lehet, hogy megkérem őket, hadd maradhassak még egy éjszakára, ugyanis most otthon üres a lakás, és gondolom kaja sincs...Holnap délutánig meg legyek otthon egyedül, éhen?:S Még nem tudom, hogy alakul, találkozni akarok egy illetővel, ha az elhúzódik, nyilvánvalóan maradok. Anyám felhívott többször, üvöltött rám, engem hibáztat mindenért, és azt mondta, vár haza. Hát nem tudom...Lehet tényleg érdemesebb lenne holnapig várni a hazaindulással.:S

2011. jan. 22. 14:15
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az előző válaszoló. Kollégimuba nem tudsz menni? Talán az lenne mindenkinek a legjobb! Próbáld ezt megbeszélni anyuddal, és akkor sem veszíteni el a hidegvéredet, ha ő üvölt.
2011. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Milyen anya az ilyen????????????Kiraknám pár 100 km-re az otthonától iratok nélkül,pénz nélkül a mínuszokban.......
2011. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődés: Most már minden rendben van? (Csak most olvastam a kérdést, de aggódom miattad.)
2013. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!