Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépen kérem a segítségeteket....

Szépen kérem a segítségeteket. Nagy bajban vagyok. Mit tegyek? Hová menjek?

Figyelt kérdés

Anyámmal tegnap összevesztünk, én felültem a legelső vonatra, és most a volt barátom legjobb haverjánál vagyok. Most beszéltem anyámmal, azt hazudta a családnak, hogy a volt barátoméknál vagyok, mert kibékültünk, és közölte, h csak holnap, vagy holnapután menjek haza. Addig nem maradhatok a legjobb barátja nyakán, mert exem ide fog jönni, én pedig még szeretem, ő gyűlöl, és képtelen lennék a szemébe nézni. Nagybátyám nem túl messze lakik innen, dél körül felhívom, hogy megkérdezzem, otthon lesznek-e a hétvégén, ha igen, akkor oda megyek,ha nem...akkornem tudom mi lesz. Anyám egyelőre nem fog hazaengedni, max. az utcán tengődhetnék. Most nem tudom mit csináljak. Tisztára bemajréztam, hová menjek?


egy 17 éves lány


2011. jan. 21. 08:31
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nekem a szülinapomon szereti a legjobban éreztetni, hogy mennyire megbánta hogy megszült. Mindig rendes lány voltam - 14 évesen kezdtem kicsit vadulni, kipróbáltam a cigit, meg az alkoholt, de ennyi. Kocka vagyok, az informatika érdekel a legjobban, ez jobban leköt, mint bármi más. Nem vagyok rossz lány, hogy meg kellett volna bánnia, hogy világrahozott. Engem hibáztat, amiért nem végezhette el a főiskolát, stb...Pedig én nem kértem életet.
2011. jan. 21. 09:30
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a münchausen szindróma? vagy rosszul tudom? Sajnos magadnak is be kell vallanod, hogy az anyud beteg. Valami felnőttel mindenképpen beszélj, mert segíteni kell rajtad.
2011. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Most kitalálta, hogy szól a rendőrségnek, és közölte, hogy Őt ne zaklassam. Ő írt vagy 20 sms-t fél óra alatt, hívott 40x, és én zaklatom Őt. Ha igazat mondok, nekemront, hogy hazudok, Őt akarom befeketíteni mások előtt. Nem tudom, mit csináljak. Remélhetőleg az elkövetkező 24 órában nem talál meg a rendőrség, ha rámküldi őket, de akkor is félek.
2011. jan. 21. 09:39
 24/35 anonim ***** válasza:
és a nagybátyádat hívtad már?
2011. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen, hívtam, mindjárt visszahív. Remélem, hogy Ő megért, majd délután ha hazaért a vendéglátóm, megkérem, hogy kísérjen el nagybátyámékhoz.

2011. jan. 21. 09:48
 26/35 anonim ***** válasza:
hát mi drukkolunk neked:)
2011. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Visszahívott nagybátyám, azt mondta, várjam meg a havert, aztán kísérjen el valameddig a srác. Most fel fogja hívni anyámat, szóval lesz nagy veszekedés közöttük, én meg itt sírdogálok. Körülbelül este fél 9re fogok odamenni hozzájuk, akkor ér haza nagynéném, vele tudok majd beszélgetni. Nagyon félek, hogy családi botrány lesz, ha anyám, vagy tesóm hív, egy darabig nem veszem fel. Nem akarom hogy üvöltsenek velem...
2011. jan. 21. 10:06
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
anyud meg is érdemli hogy beolvassanak neki. te meg nyugodj meg mert minden rendben lesz:)
2011. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
41%
Már bocs, de jó nagy ... kavartál. Ha tegnap elmentél, ma miért vagy kétségbeesve, hogy nem mehetsz vissza, mindenki oka mindennek csak Te nem???????? Hogy is van ez????
2011. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%
Anyád aza a típus, aki mindig mást okol a hibáiért. Remélem a nagybátyád másféle ember. Anyád meg saját magát égeti a rendőrség előtt. Ha megtesziu, hogy rádküldi a zsarukat, akkor mondd el nekik, hogy azt mondta nem mehetsz haza, és hogy elszokott verni! Ne falazz neki! Magaddal tolsz ki!
2011. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!