Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a szivem mert mindenki...

Fáj a szivem mert mindenki nyaralni készül én /mi meg örülünk ha ennünk van mit. Annyira vágynék egyszer repülni. És gyereket se merünk vállalni ez miatt. Más is van igy?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Na, azért akinek sz.gépre és netre futja nem hiszem, hogy az éhhalál szélén áll!!!!
2011. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem tévedsz első!!:S Nem tudom Te hol élsz..


Kedves Kérdező!


Tudon nem sokat javít a helyzeteden de mi sem megyünk nyaralni és alig van a környezetemben olyan ember akik megengedhetnének ilyesfajta luxusokat magának. Manapság mindenki anyagi problémákkal küzd, nem vagy egyedül.


Gondolj arra, hogy Te legalább már megtaláltad a másif feledet és boldogok vagytok együtt!:)

2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy,ezt sok kérdésnél elmondják,de könyvtárokban is van net+számítógép...
2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Na te ugyan első miből szűrted le, hogy biztos otthonról netezik? Miért kell ilyen bunkón válaszolni?

Kérdező! Megértelek! Bár nekünk annyival jobb a helyzetünk, hogy mi pont a baba tervezés miatt nem jutunk el szinte sehova. De mi sem voltunk még kettesben még Horvátországban sem! Főleg úgy rossz, hogy a baráti körből szinte állandóan azt halljuk,hogy Egyiptomban voltak, kiruccantak Prágába pár napra stb. Nem élünk rosszul (tehát nincsenek mindennapi gondjaink), de rossz hallgatni az élményeket!

2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy kapták a számítógépet. Lehet hogy akkor vették amikor jobban ment.

Az internet havonta 3000 ft.

Úgy emlegeti még sok elmaradott ember a számítógépet meg a netet, mintha 10 évvel ezelőtt lennénk, amikor 15.000 ft-tól kezdődött a havidíj. Szánalom. -.-

2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más is van így.


29 éves vagyok, sosem láttam még a tengert, életemben nem ültem repülőn, évek óta nem nyaraltam még belföldön sem.


Gyerekünk van ugyan, egy kisfiú, de testvért egyelőre nem merünk vállalni, mert már ezt az egyet sem egyszerű úgy felnevelni a mi lehetőségeinkből, hogy megkapjon mindent. Ahhoz, hogy neki mindene meglegyen ma az kell, hogy mi magunknak még egy alsóneműt sem vettünk évek óta.


Én most azon vagyok, hogy változtassak az életemen, és ebben a párom is partner. Munkát akarunk, amiből meg tudunk élni tisztességesen, és ha kell, képezzük is magunkat. (Ő 47 évesen nemrég vizsgázott az új szakmájában, én is új szakmát készülök tanulni, és a végső célom az egyetem, akár 30 év felett is.)


Elegünk lett a hitelekből, a tehetetlenségből. Nem vagyunk röghöz kötve, ha kell, költözünk az ország túlfelére is. Nem adjuk fel. Már nem költünk felesleges dolgokra, de van, amiből nem engedünk, tisztességes életre vágyunk, és el fogjuk érni.


Ezt javaslom neked is, kérdező! Keresd a lehetőségeket, mert az életedet csak te tudod megváltoztatni!

2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértelek!

Nekünk se telik ilyesmire...

Én is nagyon vágynék eljutni ilyen-olyan helyekre, de sajnos a családomnak még a Balatonra sem futja idén:(

De próbálok optimista lenni, és reménykedek, hogy egyszer majd eljön az idő, amikor nekünk is jobban fog menni és én is eljuthatok azokba az országokba:) Addig is szorgalmasan tanulom az idegennyelveket:)


Fel a fejjel, és tudom sovány vigasz, de gondolj arra, hogy van akinek rosszabb!

2011. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Az elsőnek:


Én pl. egy 6 éves laptopról írok (25 ezerért vettük pár éve, amikor még volt munkánk), a net pedig nem az enyém, hanem a szomszédom wifije. Az ő hozzájárulásával használom, kint ülök a kocsiban a ház előtt, a mínuszokban is így kerestünk munkát a párommal, kesztyűben, pulcsiban. Egy fillérünkbe nem kerül. Ma már nem a net a legfőbb luxus, aki akarja, megoldja. Én csak azért nem fizetek rá elő, mert havi kétezrem sincs feleslegben...

2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

30 éves vagyok, és 5 éve nem voltam sehol:)

De végre húsvétkor el tudunk menni "nyaralni", mert a férjem kapott üdülési csekket:)


Repülni repültem, a főiskolával voltam kint Németországban, egyébként a repülés szerintem rémálom, én nagyon féltem oda és vissza is:)

2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralni nem csak sok pénzből lehet. Amikor gyerek voltam, 12 éves koromban jutottunk el először külföldre nyaralni, addig nem. Autóval mentünk Olaszországba kempingezni. A szüleim pont 12 évvel korábban voltak utoljára külföldön, a nászútjukon (szintén Olaszország, szintén kemping).

Most 23 vagyok, oké, voltam párszor külföldön, de már jó ideje nem. Repülőn csak egyszer ültem, és nem mostanában fogok. De azért nyaralni lehet kevés pénzből is. El lehet menni sátrazni, az marha jó, oké, az is némi költség, de nem olyan sok. Barátnőmék tavaly 3-an elmentek a Balatonra kocsival, az autóban aludtak 3 napig, és nagyon jól érezték magukat, pedig kb. kevesebbet költöttek, mintha otthon maradtak volna.

2011. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!