Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ha nincsen fiamnak megadva...

Az ha nincsen fiamnak megadva minden sokszor pelenkája ennivalója sincs erre mit reagálhat a bíró? Ezért nekem itéli e meg az elözö vádak alapján amiket irtam? Az ideiglenes gyerekelhelyezés mennyi idő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

írnál erről picit részletesebben?


önmagában elég kevés az info

2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

te ki vagy? az apa? (próbálj már értelmesen kérdezni)

fizeted a gyerektartást és azt az anya nem a gyerekre költi?

Nem tudjuk neked megmondani mit ítél a bíró,mert itt csak azt olvassuk amit te írsz. A bíró mindkét felet meghallgatja és megkapja a bizonyítékokat is.

2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon értek hozzá de szerintem bejelentésed után,kimennek,és kivizsgálják a körülményeket. Ha igazad van igen gyorsan hozzád kerülhet a kicsi ha jobb körülményeket tudsz neki biztosítani.
2011. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Értelmetlen a kérdés. Ha te vagy az apa, akkor azt bizonyítanod is kell, hogy a gyerek anyja nem tud ennivalót és pelenkát venni a gyereknek. Amit amúgy kötve hiszek... Minden normális nőnek első a gyerek kajája, kényelme, és utána jön ő maga, meg a fizetnivalók sorban...
2011. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont azért nincs pénze mert te nem fizeted a tartásdíjat,akkor téged rugnak seg.be
2011. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért van az hogy itt a sok pletykos? Mindig mindent tudni akarnak ,részleteket,ki vagy minek vagy miért vagy? Igy is lehet válaszolni a kérdésre,ésha ö nem akarja megosztani a részleteket biztosan oka van rá! Ha igaz amit írsz jelentsd be az illetékeseknél,kimennek ellenörizni,milyenek a körülmények,ha "nincs mit enni",azkicsit durva,ahova bejelentést tetted gondolom értesíteni fognak hogyan tovább,vagy hivatalos szerveknél érdeklödj mett itt a sok "semmi dolga",kipletykálja az életedet egy pillanat alatt,de értelemes választ nem sokat kapsz sajnos....most lehet lepontozni a béka segge alá,de legalább megmondtam amit gondolok,je és akinek nem inge ne vegye magára!
2011. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi infóból szerinted meg lehet mondani? És úgy, hogy a másik fél sztoriját nem is ismered? Hát én le is pontoztalak utolsó.
2011. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
kedves 16:14 ha olvastad volna a kérdező előző kérdéseit is,akkor te is pontosítást kértél volna
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Minden normális nőnek első a gyerek kajája, kényelme, és utána jön ő maga, meg a fizetnivalók sorban...


Sajnos néha a gyerek az utolsó,és anyukának a szolárium bérlete fontosabb,mint hogy eszik e a ygereke,épp most van ügyem,ahol elvezsünk egy ilyen anyukától gyereket,mert a szomszéd etette a kislányt a gyerekért járó pénzt meg elflancolta,elpiálta,kedves anyuka,nem minden nő jó anya csak mert nő és mert kinyomta magából a gyereket.

2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én az apa vagyok és ez a kapcsolat amiből született a kisfiam nagyon jó volt számomra képes voltam elhagyni a családomat ezért a nőért aki megcsalt-.A családom vissza fogadott .A volt barátnőm akitől a gyermekem született most 18-éves összeállt azóta mindenkivel és most van egy kapcsolata náluk van a gyerekem és tudom mivel többször eljöttek hozzám hogy nincs a gyereknek tápszere nincs a gyereknek pelenkéja stb....hagy ne soroljam tudom hogy a gyerek nincs jó helyyen.Nem figyelt oda a gyerek magára húzta a forralt vizet maradandóan sérült többször betegség miatt kórházba volt tüdögyulladás stb...ezért harcolok a gyerekért hogy végre magkapja azt amit ő megérdemel azt szeretném ami neki legjobb.
2011. máj. 11. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!