Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pároddal, férjeddel nem...

A pároddal, férjeddel nem akarsz szexuálisan együtt lenni, de ő meg szeretné nagyon és képes lenne fizetni is érte. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Hehe, volt egy jó kis Maupassant novella, abban hasonló eset történt. A férfi kiszeretett a nőből, a nő pedig eldöntötte, hogy megszívatja, féltékennyé tette, és bevált, a pasi újra belehabarodott. Szexelni akart a feleségével, mire a nő mondta neki, hogy fizess, ha szexelni akarsz velem. Még érveket is felsorolt, hogy jobb, mint a k...ázás, mert a pénz családban marad, a nő az otthonukra költi el:D Úgyhogy teljesen jó az ötlet, ha már ilyen beteg ötlet megfordul a fejetekben, hát rajta! Jobb, mint ha prostihoz menne, nem?:)
2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Velem is van úgy, hogy nem kívánom páromat, mert fáradt vagyok, rossz kedvem van stb., de mégis belemegyek egy kis "játszadozásba", mert szeretnék neki örömet okozni. Ha nem akarod elveszíteni, muszáj néha kompromisszumot kötni.
2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
ja családban marad ez tök igaz :)
2011. máj. 19. 13:35
 14/30 A kérdező kommentje:
este poénból 30.000-ről indultunk :) és lett 10.000 de aztán elaludtam :)
2011. máj. 19. 13:36
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

ez amúgy neki marha megalázó ám. Csak gondolj bele fordított esetben, ha neked már odáig kellene süllyedned, hogy pénzt adj a párodnak, akit szeretsz, csak legyen veled néha. És még jót is mosolyogsz rajta, szép...:S

Csak tényleg ne lepődj meg, ha egy szép napon majd "beint" neked. Aztán meg sírsz, hogy mért??

Hiába mondja, hogy csak te kellesz neki, ez csak ideig óráig működik.....


Úgyis azt mondod, ááá veletek nem fog megtörténni, nem csal meg, nem hagy el. De majd aznap, mikor koppansz egyet, emlékezz a szavaimra, hogy én szóltam előre..

2011. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, most még poénosan fogod fel ezt a helyzetet, kedves kérdező. Azt írtad, hogy az utóbbi 4 hónapban, fél évben ritkultak meg az együttlétek havi 1 alkalomra, és ezek szerint a párod még jól tolerálja. De mi lesz újabb fél vagy egy-két év múlva, amikor a kedvesednek már tényleg nem lesz elég a havi 1 alkalom. Nem biztos, hogy akkor olyan poénos lesz ez a dolog.
2011. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
és igen, valóban megalázó a saját kedvesemnek fizetni azért, hogy hajlandó legyen hozzámérni és szeretkezni velem
2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felállás egy kapcsolatban.

Ne sértődj meg, de az én véleményem az, hogy ha valaki nem kívánja az együttlétet, akkor pénzért sem fogja kívánni. Ha viszont pénzért cserébe meg tudod tenni, akkor pusztán azért mert szereted, miért nem?

Remélem érthetően fogalmaztam meg a lényeget.

2011. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt nem értem! Akkor Téged csak a pénz motiválna? Mert ugye nem kívánod! Saját pasiddal pénzért dugni, hát egészségetekre!
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
nem poénosan fogom fel.Én el akartam költözni, de azt mondta inkább ő megy el, mert ha én megyek akkor nem fogok már visszajönni hozzá.
2011. máj. 19. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!