Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pároddal, férjeddel nem...

A pároddal, férjeddel nem akarsz szexuálisan együtt lenni, de ő meg szeretné nagyon és képes lenne fizetni is érte. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

Kezdetnek nem rossz. Először a pasid fizet, bár nem kívánod, utána már bárkivel elmehetsz, mert őt sem kívánod, de fizet.

(És ha együtt maradsz a pasiddal, akkor amit megkeresel így, az is családban marad.)

2011. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, most akkor mi van?! Szereted, vagy sem? Mert, ha nem, akkor hagyd, hogy mást keressen, és megtalálja a boldogságot. De pénzért ne szexelj vele. Őt is, és magadat is megalázod. Akarod még egyáltalán ezt a kapcsolatot?
2011. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Szóval te nem kívánod a szexet, de megfelelő összegért igen? Az a véleményem, hogy ez a legősibb foglalkozás fő jellemzője.
2011. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%

Kössetek kompromisszumot. Ő adja lejjebb, te add feljebb. Szerintem havi egy alkalom fiatal, egészséges embereknél nagyon kevés. Mi nagyjából heti 3-4x vagyunk együtt, nyáron lesz 5 éves a kapcsolat, és már gyerekünk is van. Persze, előfordul, hogy az egyikünk nagyon fáradt és beteg, és elutasítás van, de ez ritka.

Próbáljatok meg ezzel-azzal kísérletezni, hátha attól neked is több kedved lesz. Szerintem szívesen belemenne, ha szeret, és jót akar neked okozni.

Sok sikert!

(olyat már mi is csináltunk, hogy pénzért, de az szerepjáték volt. tartom magam ahhoz a véleményhez, hogy megalázó ezt komoly szándékkal csinálni, viszont szerepjátékként tényleg jó:))

2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál még arra, hogy oka is lehet, hogy ennyire nem kívánod a szexet? Akármi... Szereted még a párod, vonzónak találod? Esetleg pszichés okok, életmód miatt, foggátló miatt stb.
2011. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
hát ez jó... :D még fizetne is neked... hát én a helyedben benne lennék...végülis a párod...és ha még neked nincs is kedved hozzá, legyen a pénz a motiváló... :D
2011. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
jó az utolsó válasz :)
2011. máj. 19. 22:02
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
szerintem hagyd ott a francba. ha nem kívánod, akkor ennek a kapcsolatnak már lőttek. és már ne haragudj, de rohadt szánalmas a fickó, érzelmi intelligenciája kb. a béka feneke alatt lehet, ha képes a szexet adásvételi tárgyként kezelni. normális fiú újra udvarolni kezdene a nőjének, ha érzi, hogy hűlőben a kapcsolat, és meg akarja menteni. mennyire szeret téged ez a pasas, ha ennyire tesz rá, hogy neked jó-e az együttlét és kikönyörgi akkor is, ha nem akarod? hát nem csoda, hogy nem vágysz rá fizikailag, egy ilyen pasit én se kívánnék.
2011. máj. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Fizetne érte? Hát így is lehet pénzt gyűjteni, számold ki havi szinten szerintem nem rossz. Minden este 30 ezer ft x 30 nap és még ismered is. Nem rossz.
2012. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
:))) De beteg... :)))
2013. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!