Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért van velem, ha...

A párom miért van velem, ha nem is szeret vajon?

Figyelt kérdés

nincs egy jó szava, egy ölelés, de elvárásai annál több, próbáltam nemegyszer szakítani, de olyankor lehozza a csillagokat, ami csak a békülésig tart.

amit nem értek: hogy minek akar velem lenni így?


ötlet?


2011. máj. 23. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert játszmában vagytok. A játszmák meg addig tartanak, amíg az egyik fél ki nem lép belőle. :D
2011. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Az én páromnak is sok elvárása van. H*lyeségnek tartja azt hogy minek tanultam 3 évet (most fejezem be a diplomázást juniusban) és mindig azt mondja, hogy ahelyett hogy dolgozni mentem volna és már 3 év keresetét megspórolhattam volna, tanulok. Pedig 21 éves vagyok, mikor ha nem most? őt is állandóan maszírozni kell meg gondját viselni mint egy gyereknek. Viszont én meg semmi szeretetet nem kapok cserébe. Meg tudlak érteni. Ötletem nincs :(
2011. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

skera van, neked is meg a 21L-nek is.


Miért vagytok még vele? Élvezitek hogy megaláznak, vagy mi a fene?


Persze tanulj, de nem gondolod ha most a a fejedhez vágja a diplomádat akkor 10 év múlva mi lesz? CSak nem féltékeny, hogy te viszed valamire?


Kérdező! Légy következetes! ha egyszer szakítasz akkor olyan ne legyen, hogy újrakezdjük, mert azzal megint csak magadat alázod meg! Ja és a kérdésre a válasz: csak az időt multaja veled. Amint talál egy szebbet vagy jobbat azonnal lelép mellőled, hacsaknem aláz tovább és csal meg az illetővel téged!

2011. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*mulattatja
2011. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A párod valószínűleg azért van veled így is, mert neki ebben a helyzetben van valami a mi kézzel foghatóan jó. (Te szereted őt, megvakarod a háta közepét, főzöl-mosol rá, stb.)


A jó kérdés talán az is lehetne itt, hogy TE miért maradsz vele, ha így látod a helyzetet? Nem?

2011. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled biztosítja be magát. Addig, amíg nem jön egy jobb, ami biztos, addig jó vagy te is.
2011. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És te minek akarsz vele lenni, ha ilyen?
2011. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert addig is van naki egy házicselédje meg egy ingyen lyuka, amíg nem jön egy számára jobb. Bocs...:S
2011. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van kivel szexelni.
2011. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

-lehet,h szeret?

-lehet,h csak kiakar használni?

-lehet,h jó,h csak vagy neki?

-lehet,h nem te vagy csak neki?

-lehet,h tényleg szeret?

-vagy csak nemmutatja ki az érzéseit?

2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!