Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%

háát...ha krákog,az még hagyján,de ha még köp is egyet...:-))) a már zavarna.

engem inkább az zavar,hogy nem hajtja le a wc ülőkét :-)))

2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%
Ha az ágyban adná ezt elő,akkor zavarna..:D Más különben nem..
2011. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavar.

Szelek:mindig jót röhögünk egymáson,ha a másik ellövi magát,teszünk valami hülye megjegyzést és ennyi.

Javíthatatlanul bunkók vagyunk,hiába :)

2011. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
a szelek engem nem zavarnak.....de ezt nagyon rossz minden reggel hallgatni....nem beteg, csak azt mondja hogy mindig reggelre van ilyen trutyi a torkán és muszáj kiköpnie-ami sokszor hosszas harákolással jár- mert ha nem akkor egész nap rossz a közérzete.... :(
2011. jún. 3. 16:18
 15/41 anonim ***** válasza:
44%
Iszik vagy dohányzik?
2011. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom allergiás tavasztól-őszig nyitott szájjal alszik és szörcsög. 1,5 éve vagyunk együtt ez a 2. ilyen időszak amikor ezt hallom, nehéz aludni tőle, de nem zavar, mert nem tehet róla, esténként míg el nem alszik krákog, fújja az orrát, tüsszent, mindent csinál, de ez van. Én így is szeretem, mondjuk a köpés az undorító,olyat nem csinál. A puki nálunk sem téma, ha jön hát jön.
2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom dohányos nem? Hát akkor ez a természetes. Kérd meg h ne melletted köpködjön.
2011. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már ilyet csinál miét nem teszi a fürdő szobába vagy bárhol máshol ?

Engem nem zavar semmi amit a párom tesz,de ő nem is csinál ilyeneket!:)

2011. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Kellett neked dohányos pár találnod.

Az már csak ilyen és rosszabb lesz csak.

:-)

2011. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%

hát meg mégsem fulladhat szerencsétlen.

Ezek természetes emberi dolgok. Őt zavarja, hogy te nyáladzol, tüsszögsz, szellentessz, horkolsz, izzadsz?

2011. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!