Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

mark86


az az igazság hogy ezek 80%-ban a megszokásra vezethetők vissza! minden reggel nem természetes,ha dohányzik ha nem!

2011. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Darcy01 ***** válasza:
Az én párom nem csinál ilyeneket, nem dohányzik. Ha néha beteg, akkor természetesen előfordul, de engem egyáltalán nem zavar. Ezek emberi dolgok, mint a kellemetlen szájszag reggelente, a WC-zés, orrfújás, stb.
2011. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 napietus ***** válasza:
a férjem nem csinál ilyesmit. ha olyan párom lenne, aki igen, rábeszélném, hogy szokjon le a dohányzásról, mert ez nemcsak undorító, de súlyos tünet is.
2011. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%

Dohányos haverom játszotta le ezt a műsor reggelente.

Na és miután befejezte a krákogást, turházást mi volt az első?

Hát az hogy rágyújtott.

Mondtam neki, hogy nem normális, de sokat nem használt a vélemény. :)



Nem rég halottam ezt (angolul):


A cigaretta, olyan mint a hörcsög.

Teljesen ártalmatlan, amíg nem veszed a szádba és nem gyújtasz rá. :-)

2011. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon allergiás vagyok a porra és kénytelen vagyok reggel felköhögni ami éjszaka lerakodott a torkomra, orromba nő létemre, mert máshogy egyszerűen nem jön ki! Nekem az allergológus megjegyezte, h egészségesebb és egyszerűbb felköhögni, mint az orron keresztül kifújni. Természetesen nem dohányzok és szerencsére csak reggel kell köhögnöm. Sajnos ez van, párom elfogadja, ő is allergiás,igaz csak a parlagfűre de akkor folyamat azt hallgatom h fújja az orrát,köhög szerencsétlen. Ha a te párodnak is ilyen baja van akkor el kell fogadni.


Ha nem tudjátok mitől van ez, akkor irány az orvos, mert javulni nem fog!


22/N

2011. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
nem nem dohányzik.....ezért is volt furi, mikor összeköltöztünk, hogy ez van minden reggel....ő sem nagyom szokta fújni az orrát, ahogy ő mondta otthon is arra tanították, hogy ki kell jönni aminek ki kell... :( csakhogy engem nagyon zavar...... :(
2011. jún. 3. 18:23
 27/41 napietus ***** válasza:
akkor ennek valami oka van. vizsgáltassa ki, mert ez nem normális dolog. enmcsak azért mert Téged zavar (amit abszolút megértek), hanem mert nem egészséges dolog.
2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs dohányzás ezt bizony akkor komolyan ki kell vizsgáltatni.


Én keményen allergiás vagyok, de nincs semmilyen lerakódott váladék a torkomban alvás után szóval nekem ez fura.

Orromban max, de az se sűrű és kifújom az orromon, eszembe nem jutna a torkomon átjátszani és ki krákogni, akár mennyire jó vagy nem jó.

2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ja, valóban el kéne zavarni orvoshoz, de előbb tudnia kéne arról, hogy ez így gáz és téged NAGYON zavar, te ezt mélyen gusztustalannak tartod.

Biztos van rá megoldás, és még az is lehet, hogy hálás lesz neked, mert valamire fény derült a segítségeddel.

2011. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan a dohányosokra jellemző, vagy a súlyos betegekre, de ha más panasza nincs, valszeg bagózik. És két hét enyhe pöfékeléstől nem jelentkezik a fuldoklás reggelente, ahhoz kb. 2 hónap kell.


Össz: zavarna, a dohányzással alapvetően nem vagyok kibékülve

2011. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!