Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Én párom szerencsére nem csinálja ezt.
2011. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ez valószínű hörkhurut. Valamikor összeszedhette, mint szövődményt, egy influenza alatt. Az anyukám is tizen évig ezt csinálta, és nagyon rossz volt hallgatni. Amúgy amit kiköpött az viszont nagyon csunya volt, nem maradhatott bent. AZ orvosok nem tudták kikezelni, sok helyre jártunk vele, egy természetgyógyász központban sokfajta hülye kezelést kapott, sok pénzért, viszont meglepő módon elmúlt. Azóta az a központ már megszünt, nem tudom mit lehet csinálni.
2011. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Van egy betegségem évek óta,párom hozza vödröt ha kell,ölben visz az injekcióra,ha valakit szeretsz azt elfogadod a hibáival,harákolásával együtt is, de ha már nem na akkor az is kezd zavarni ha tüsszög,vagy ha csak levegőt vesz melletted.
2011. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban szereted, akkor nem ábrándulsz ki ettől belőle. Vagy ha annyira zavar, akkor érdemes elgondolkodni az érzelmeiden.
2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Stella90 válasza:
az én párom is minden reggel nyomja...eleinte furcsának találtam, meg gusztustalannak...evés közben persze most sem viselem el...egyébként egy ilyen apróság miatt nem ábrándulok ki belőle...ahhoz nekem több kellene :)
2011. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavar. Egyrészt külön szobában alszunk, így aztán a horkolása sem zavar, másrészt és a slájm köpése nem kifejezetten csak a férfiak szokása: ha az ember meg van fázva és beteg, akkor eldöntheti, hogy vagy lenyeli az egészet, vagy kiköpi. Ha a gyomrod kímélni akarod, akkor kiköpöd. gyk: Létezik köptető gyógyszer is.


Tehát, ha neked a férjed/párod beteg, akkor az zavar? És ha nagybeteg lesz? Ha megvénül? Ha pelenkázni kell évekig? Akkor egyszerűen lerúgod és ennyi?

2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
39%

én eleve olyanokkal foglalkozok, akikről ránézésre meglátszik, hogy nem tartozik a harákolós, turházós típusúak közé

én még nem csalódtam.

de amúgy igen, helyben egy pillanat alatt kiábránulnék, miután behánytam.

2012. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem küldöd orvoshoz, ez számomra váló ok lenne! Nem igaz, hogy valaki állandóan hurutos. Ott valami egészségügyi probléma van.
2012. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Az én párom nem ezek közül csak a horkolást csinálja időnként,amikor nagyon fáradt,ugyanis 2 munkahelyen dolgozik.De ha krákogna,slejmet köpne,fogát szívná,vagy disznó módon enne,akkor már eleve az első néhány randi után kiábrándultam volna belőle.A párommal 3 év ismerettség után házasodtam össze,ígyhát volt időm kitapasztalni szokásait.

Egyszer volt egy krákogós barátom,de ő csak olyan alkalmi pasi volt,hetente egyszer elvoltam vele a barátnőm lakásán,de haza nem vittem volna,és férjhez se mennék hozzá.

2012. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Zavarna, de elsősorban azért, mert aggódnék az egészségéért. Néha tapasztalok nála ilyet, sok vita van sajnos azon, hogy nagyon erős dohányos. :(
2012. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!