Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem hajlandó elfogadni a...

Anya nem hajlandó elfogadni a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátom 4hónapja vagyunk együtt, és anya egyre jobban unszimpatikusnak találja szerinte egy nagyképű link alak akivel sötét életem lesz stb..

Ma is volt nálunk és anyu kérdezte h h áll a vizsgákkal mondta h van neki még 4 és reméli h sikerül meg h még nincs nyelvvizsgája és ha nem lesz meg neki akkor csúszik. anya tök kiakadt ezen h mien buta meg hogy link nem is tanul engem nem ilyennek nevelt:S itt ordibált velem h ő nem bírja a barátomat elfogadni:(

mer h ö komolyabb embert képzelt el nekem..de nekem nem kell olyan öltönyös lakása van kocsija a szülők kedvence fiú, most nekem ő kell és szeretem anya meg el akar tőle szakítani és vitázik velem h béna alak:(

tudom h nem egy okos és adonisz de aj szeretem bele estem eléggé:( és anya ilyeneket mond szabduljak meg tőle:( h tudnám rávenni h nekem ő kell és értse meg?


2011. jún. 6. 00:02
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

bocsánat hogy nem irtam le ide életem monologját hogy nwm tünik ki hogy föiskolára járok és nyelvvizsgám van.

ÉDESANYÁM üzenem 1ik kedves hozzászolonak, hogy diplomás asszony!!

nem büfé szakra járok mint barátom ennyi a probláma illetve az hogy volt egy 3 éves kapcsolatom 17évesen lekötöttem magam és alószinünek tartom hogy azért kell nekem ilyen karakter mert(tudat alattin még nem nöttem fel mer lekötöttem magam feleslegesen 3évig, és most akarok ugy mond élni)..

Mondtam anyunak h nem vagyok terhes nem vagyok a mennyasszonya semmi feleösséggel és elszámolással nem tartozok barátomnak h vele alapozzam meg a jövöm..

2011. jún. 6. 00:31
 12/31 A kérdező kommentje:
remélem megfelet a kedves hozzászoloknak a fogalmazásom!
2011. jún. 6. 00:33
 13/31 napietus ***** válasza:
most már értelek, és abban igazad van, hogy a szabadidőd eltöltésére megfelel a fickó. végülis anyukáddal egy véleményen vagytok akkor :) csak nagyon vigyázz magadra!
2011. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

igen, csak anyukám azt hiszi ö lesz a férjem, szeretem nagyon a barátomat sőt ha több évig járnánk és megkérné a kezem talán igent is mondanék, de anya..hajthatatlan, nem ilyet képzel el mellém és ilyeneket mondott hogy ez fogja a sírba tenni meg ilyesmik..pedig nekem ez eléggé rosszul esik mert nem egy drogos tetkos cigis piercinges sráccal vagyok, sőt mikor én megismertem őt, én sem akartam vele járni mert hülye..de utána jobban megismertem és kellemeset csalodtam.

anyukám mindig csak a tanulással tud jönni, és teljesen kiakadt azon hogy szerinte barátom mennyire lesz*rja a sulit, pedig nem csak nem szseret tanulni, de hát én se szeretek meg sztem senki sem..

2011. jún. 6. 00:45
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
a helyesírásod és a stílusod alapján pedig nagyon összeilletek a barátoddal. ezt mondd el jóanyádnak, tuti megenyhül.
2011. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%

Ez a Te életed és nem az Édesanyádé!Neked kell megélned.

Bár egyszerű szakmunkás vagyok, édesanyám diplomás, mégsem mászott bele az életembe. Elfogadta a páromat, aki immár a férjem.

Off:

kedves "válaszadók"

Hogy jöttök ti ahoz, hogy másokat piszkáljatok?! Így ír. És?

Nem kötelező elolvasni, válaszolni!

Sajnálom kérdező, de nagyon utálom, mikor egyesek ezt csinálják.

Figyeld meg, hány százalékos lesz a válaszom!

2011. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

köszönöm 01:01!

nem értem miért ítélnek mert igy irok, nem regényt, novellát verset, prózát irok, ne várják el tölem hogy szájukba rágom minden egyes szavam értelmét.

Nem azért irok, igy mert müveletlen taho vagyok hanem mert kb ebben az internetes vilgban mindeki igy ir, helytelenül röviditve...stb

2011. jún. 6. 01:06
 18/31 tetro ***** válasza:
szerintem alapvetően értékrend probléma van. de sajnos nem csak anyukádnál hanem nálad is. hisz te magad is azzal védekezel, hogy a csöppet sem segítőkész válaszokkal szemben, hogy nyelvvizsgád van és főiskolára jársz. mintha ez bármilyen mérce lenne. én jó pár egyetemet elkezdtem és hagytam ott. egy dolgot megtanultam biztosan, aki szerint egy (vagy két) darab papír meghatároz egy embert, annak mindegy hány diplomája van, intelligenciája sosem lesz hozzá.
2011. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért ítélnek el, mert igénytelen, figyelmetlen módon írsz, rossz helyesírással, és a szavak felét félregépelve. Ebből úgy tűnik, hogy kapkodós, figyelmetlen vagy. Nem érdekel, hogy mi lesz azzal, ami kikerül a kezed alól, nem tiszteled meg a válaszolókat ennyivel se.


Ezzel a kapkodó-igénytelen-figyelmetlen viselkedéssel lehet gondja anyukádnak is.. Gondold át, mielőtt cselekszel.

2011. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem van nyelvvizsgám, de nem hinném, h ettől most nem tudom milyen extra lennék, sőt ez még semmit sem jelent, érdekes kritériumai vannak anyukádnak, sztem egyszerűen nem szimpatikus neki, és ott köt bele a személyébe, ahol tud...
2011. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!