Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem hajlandó elfogadni a...

Anya nem hajlandó elfogadni a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy barátom 4hónapja vagyunk együtt, és anya egyre jobban unszimpatikusnak találja szerinte egy nagyképű link alak akivel sötét életem lesz stb..

Ma is volt nálunk és anyu kérdezte h h áll a vizsgákkal mondta h van neki még 4 és reméli h sikerül meg h még nincs nyelvvizsgája és ha nem lesz meg neki akkor csúszik. anya tök kiakadt ezen h mien buta meg hogy link nem is tanul engem nem ilyennek nevelt:S itt ordibált velem h ő nem bírja a barátomat elfogadni:(

mer h ö komolyabb embert képzelt el nekem..de nekem nem kell olyan öltönyös lakása van kocsija a szülők kedvence fiú, most nekem ő kell és szeretem anya meg el akar tőle szakítani és vitázik velem h béna alak:(

tudom h nem egy okos és adonisz de aj szeretem bele estem eléggé:( és anya ilyeneket mond szabduljak meg tőle:( h tudnám rávenni h nekem ő kell és értse meg?


2011. jún. 6. 00:02
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Na milyen visszanézned ezt a szörnyűséget 8 év után a volt pasiddal kapcsolatben? :Ddd
2019. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!