Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem túlreagálta. Vagy...

Szerintem túlreagálta. Vagy jól cselekedett? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy van egy legjobb barátom, aki fiú. Ma találkoztam a barátommal, és véletlen összefutottam ezzel a sráccal, leültünk 3-man dumálgatni, stb.

Na és tudni kell erről a fiúról, hogy nagyon szerelmes 1 lányba, de nem nagyon kaphatja meg, mind1. Barátom pedig folyamatosan csókolgatni, ölelgetni akart, én meg nem akartam azt, hogy ezzel rosszul essen a haveromnak..


Na és erre barátom felkapta a vizet, és kb hozzám se szólt.. :S Aztán mondtam neki, hogy majd beszélünk később, és hazajöttem. Nem akartam a hisztizését hallgatni..


Szerintetek?


2011. jún. 10. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem túlreagálta, és még bukó is volt, ráadásul :)
2011. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod valószínűleg így akarta kifejezni összetartozásotokat a fiú előtt, és mikor visszautasítottad, azt gondolhatta, érdekel a másik fiú.. Legalábbis én ezt gondolnám. Elmondtad neki, hogy miért csináltad? Előtte vagy utána? Szerintem kérj tőle bocsánatot, és mondd el az okokat. Biztos rosszul esett neki, de a te viselkedésed is érthető.
2011. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Mit nyavajogsz!!!Örülj hogy szeret a barátod, és ezt mások előtt is kimutatja. Nehogy már azért vonakodjál, mert a legkedvesebb barátod szerelmi bánatában ne lássa a ti boldogságotokat. Te rontottad el.
2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mond meg a barátodnak,hogy akkor csókölgasson-ölelgessen,ha kettesben vagytok. Más előtt ez illetlenség,bunkóság.
2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindent elmondok a szerelmemnek, így azt is tudja, hogy ennek a fiúnak nincs barátnője, azt is, hogy csak barátok vagyunk, stb..
2011. jún. 10. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
bunkón viselkledett,egyáltalán nem illik társaságban a másikat nyalni-falni...ízléstelen,az csak rátok tartozik,otthon kell...
2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet a pasid fétékeny rá, és pont azért akart ölelgetni, hogy a másik scrác lássa, hogy milyen jól elvagytok. Én megértem, hogy nem esett neki jól, hogy nem engedted. Képzeld, ha ő nem akarná, hogy ölelgesd egy lány barátja előtt. Mit szólnál? Amúgymeg, ha a haverod nem beléd szerelmes, akkor nincs mi rosszúl essen neki, rengeteg szerelmes párt látni nap mint nap, ezen csak nem akad ki. Szerintem nem reagálta túl a pasid.
2011. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Máskor engedem, meg jól esik, de ez a fiú előtt nem akartam.

Nagyon nagyon szeretem őt, és nem akarom megbántani egy kicsit sem. Ők mind a ketten a lelki társaim, nagyon fontosak nekem..

2011. jún. 10. 15:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


Ne is haragudj,de primitív dolog,hogy a barátnő beszélgetett valkivel a pasija meg bele akart mászni a szájába...de hát ez is intelligencia kérdése ...

2011. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha a barátom lány barátja is olyan depis lenne, mint az én legjobb barátom, akkor nem ölelgetném.. Tekintettel vagyok mások érzéseire...
2011. jún. 10. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!