Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hasonlóan cselekedett...

Aki hasonlóan cselekedett írja már le nekem légy szíves, hogy milyet írt a gyerekorvos! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy íratnék majd fel tápszert,hogy biztos ami biztos legyen itthon egy dobozzal,ha véletlenül nem lenne tejem és éhes a pici!Persze jó lenne ha nem kellene,de mi a helyzet ha mégis!Falun lakom és itt nem úgy van,mint városban,hogy bármikor(este is)leszaladok a patikába!Kinek mi vált be és mit javasol?Köszönöm a segítségeteket előre is!
2011. júl. 1. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írattam előre tápszert, de most már okosabb vagyok, és ha lesz második babám, akkor íratni fogok! Azt hittem nem fog kelleni, pedig kellett és különben is jó, ha van otthon megnyugtatásul.

Nekünk a gyerekdoki akkor írt, amikor kijött az első látogatáskor, Milupa HA Start Optima volt a neve azt hiszem.

Ha lehet HA (hipoallergén tápszer) írass fel.

2011. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Humana HA start. Kezdetnek ilyet írass fel, 1 dobozzal elég.
2011. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem írt fel a doki,pedig kórházból is ugy engedtek,hogy kell a pótlás,amikor elfogyott az a doboz amit ott adtak(vagyis a receptet adták) én a patikában vettem olyat ami ujjszülötteknek való! Én is falum lakom,így mindig jó előre bevásároltam tápszerből,mert volt,hogy itt a helyiben nem volt!
2011. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
ÉN MINDKÉT GYEREKKEL MÁR A KÓRHÁZBÓL TÁPSZER RECEPTTEL JÖTTEM HAZA. OTT MEGÍRTÁK MINDENKINEK.
2011. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írtak fel a kórházban, mert nem indult be a tejem :( Utána meg már az első vizitkor írt fel a doki.
2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerekorvos a kezdő receptcsomagba beletette a BEBA 1-es tápszer receptjét, és javasolta is, hogy váltsuk ki. Szerintem az egyik legjobb pszichés tejtermelő, ha van otthon egy doboz tápszer, mert hihetetlen biztonságérzetet ad!!
2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beba HA pro1-et használunk.
2011. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
HA-sat írass, mert arra kevésbé lehetnek allergiásak a babát. Nekem a két nagyobb gyermekem csak a BEBA-t voltak hajlandóak meginni.
2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is kaptam a kórházban. Milupa Milumil HA start-ot.

Sztem először a HA-shoz ragaszkodj, de úgyis azt fogják írni, sztem.

2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nestlé Beba jött be nekünk is. Én is váltottam ki, pedig volt tejem, aztán egyszer a stressztől elapadt egy-két napra, és akkor jó volt, hogy ott volt kéznél.
2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!