Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg, hogy van-e...

Hogy tudjam meg, hogy van-e viszonyuk?

Figyelt kérdés
A férjem és a legjobb barátnőm. Sokszor beszélgetnek kettesben ha társaságben vagyunk,elvonulva. Ha nem ér el a bnőm telefonon rögtön hívja a férjem.stb.
2011. jún. 16. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
ez még nem utal arra,hogy viszonyuk van.
2011. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem,de mi van ha most alakul ki. Megérzés csak.
2011. jún. 16. 18:24
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
nézdmeg az smseket, híváslistákat
2011. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Ez aztán egy bizalomra épülő kapcsolat....
2011. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Az... :))
2011. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem ér el téged , és hívja a férjedet?

Megvan a száma?

Ki adta meg neki?

Nagyon erősen úgy tűnik, hogy rámászott. Cseréletsd le a férjed telefonkártyáját valamilyen ürüggyel-ha hagyja, nem érdekli. Minden férfi kapható egy kalandra-ha nem vagy a helyzet magaslatán, vagy a nő nagyon kitartó, baj lehet ebből.

2011. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Amit leírsz, az egyenes út a viszony kezdetéhez.Ennyire nem lehet jóban egy barátnő,és egy férj.Ez így abnormális,ha régebben tart,és sűrün van olyan dolog,ami neked nem tetszik.Szerintem legyél résen,és ha továbbra is folyamatosan előfordulnak ilyen dolgok,nyugodtan szólj a barátnődnek a nem tetszésedről.Nincs abban semmi.
2011. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát én sem bírnám, ha a legjobb barátnőm ELVONULVA beszélgetne a férjemmel. Mi okuk lenne elvonulni? Milyen közös témájuk van, amiért el kell vonulni?

Sokan, akik itt a nagy bizalomra épülő kapcsolatot emlegeteik, lehet, hogy jól át vannak vágva a nagy bizalmukkal. Egészséges mértékű óvatosság nem árt. Sokan fártak már rá a nagy bizalmukra.

Én inkább rákérdeznék a férjemnél, hogy mi a szitu. Na mizu? :) A szemén úgy is látnám, hogy hazudik-e. Ha meg sokáig folytatódik az ilyen furcsa elvonulósdi, akkor végső esetben sms, vagy híváslista figyelés. Bár az sms-t tuti kitörölik, ha van közöttük valami. Ne legyen úgy!

2011. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
54%
vagy veszel egy ilyen kis kitüzőt amibe mikrofon is van , (nem olyan drága) , vagy a barátnőnél kezdel tudakozni egy másik személy segitségével , erre egy férfi lenne legalkalmasabb ha van olyan akibe megbizol ennyire.
2011. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
38%
de még az is jó lehet hogy a férjed telefonjáról küldesz egy olyan smst barátnődnek férjed nevébe , de egy átlagos smst ,nem tudom van e gyereked de azért valami olyan legyen benne amit egy csajnak is leesik hogy randi stb, és gyerekednek is irhatnád.
2011. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!