Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam magam túl tenni...

Hogy tudjam magam túl tenni ezen, hogy a fiam az apját választotta?

Figyelt kérdés

A fiam 26 éve és betegsége miatt anyósomékhoz került,mert volt egy rákos megbetegedése.

Teljesen oda szokott.

Félre értések miatt ne is akart haza jönni.

El váltam a férjemtől 9 éve. Most van egy jó működő házasságom 5 éve.

Fiamat félig meddig kidobta a volt férjem,most mégis sikerült neki vissza csalni.

A volt anyós,após meghalt.

Mondta a fiam úgy szeret ,mint az apját ,de mégis elment.

Olyannyira kidobta,hogy az összes ruháját piszkosan dobta be hozzám.

Nekem nincs automata mosógépem ezért nagyon körülményesen mostam ki a ruháját,mert pénzünk is alig van. A fiam sem dolgozik csak azt a 28500 Ft-ot kapja.

Mit tegyek? El akarom felejteni.Nekem nem jó az ,ha egy 26 éves embert így irányítanak és megmondják mikor és hol találkozhatunk.

Most nagyon hiányzik és le se tojja.Fő ,hogy az apjának is hiányzott.

A volt férjemnek senkije nincs még barátja sem ,mert mindenkit magára haragított.

Nekem még köszöni sem köszön,pedig van még egy gyerekünk aki 22 éves és ő sem mehet oda a testvéréhez.

Hogyan viszonyuljak hozzá és a 26 éves fiamhoz?

Vagy mit csináljak?


2011. szept. 14. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami érdek van a háttérben,de amjd a fiú is rájon,mikor ujra kidobja az apja,ha már nem kell.
2011. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesen lett rákos, mikor és miért került anyósodékhoz?
2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

6 évesen került az anyósomhoz ,mert azt mondták Kecskeméti klinikán,hogy nem tesz jót ha haza visszük és hagyjuk ott a leukémiás gyerekek között.Azért mert akkor 2 éves volt a kisebbik.

Mi nem szerettük volna ha ott marad és anyósomék be vállalták,mert tanár volt és nem maradt ki a suliból sem,mert mint magán tanuló ment tovább.

2011. szept. 14. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Megdöbbentő. Ritka nagy kontárok vannak ott a kecskeméti klinikán, ha ilyen butaságot mondtak. Az én fiam is leukémiás volt 5 évesen, de szerencsére nem a kecskeméti klinikán kezelték,s én a másik gyerekemet bíztam anyukámra, 2 évig kezelték, én folyton vele voltam. Azóta is nagyon jó testvérek, soha nem volt féltékenység emiatt.

Én nem tudtam volna ott hagyni, egyedül a fájdalmas kezelések alatt...ha kidobtak volna az ajtón, bemásztam volna az ablakon. De a többi gyerek szülei is ott voltak. Beteg gyermek mellett az anya helye. Szerintem ezt nem bocsátja meg neked, ezért nem megy hozzád. Esetleg próbáld meg elmagyarázni neki, miért nem voltál mellette, bár nagy reményeket ne fűzz hozzá. 6 éves beteg gyerek csak annyit lát ebből, hogy a legnagyobb bajban otthagyja az édesanyja.... azért próbálkozz, hátha megbocsát.

2011. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,de senki nem vállalta a kisebbiket.

Most sem szereti az apja őt.

Jó testvérek nem féltékenyek.

Viszont szerintem ha egy 26 éves felnőtt férfi ezt nem fogja fel az baj.De az apja dobta ki 2 hónappal ezelőtt és mégis vissza ment.Vissza csalat azzal,hogy vesz lakást neki.Tegnap este mondta nekem.

Tehát itt az előző hozzászólónak volt igaza,,:(

2011. szept. 15. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy a 26 éves fiadnak NE TE MOSD KI A RUHÁJÁT mert belőle ember sose lesz!
2011. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerű,apukának több pénze van
2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt teheted, hogy vársz. Egyszer megjön az esze, hidd el, a te dolgod, hogy addig kitartasz, és kimutatod a szeretetedet iránta. Mást nem tudsz tenni, hiszen felnőtt ember. Rajta múlnak a továbbiak.
2011. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!