Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves gyereket nem lehet...

16 éves gyereket nem lehet fogni suliidőbe se, de most a nyáron kész káosz van mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés

Hugomról van szó aki a hét minden 2. napján fél napokat nincs itthon du. elmegy itthonról és este 11kor jön

Olyannyira s*gg hogy nem is tudok vele mit kezdeni, az ideg szétcsap mikor kérdezem normálisan hogy kikkel voltál, ittatok valamit? Rögtön így válaszol, "mit érdekel az téged foglalkozz magaddal, inkább arról beszélj hogy mikor mész elfelé itthonról"


Most hogy muterék a nyár kezdetével többet dolgoznak így én felelek jóformán a házra meg hugomra, de amilyen idióta kitudja hova ment megint.

A telefonja ki van kapcsolva, elérni se lehet, én is mennék valamerre de így hogy még nincs itthon addig sehova


Végülis sz*rok bele, mondtam neki elrettentő példának a csavargást hogy nehogy úgyjárjon mint én amikor combon szúrt egy hapsi a járdán mikor elmentem mellette


Ezeknek a naív kis lányoknak mondhat bármit az ember, sose hallgatnak az idősebbre

20/F


2011. jún. 24. 22:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem értem, mért kell valakiről ocsmány módon beszélni,egy pár előttem szóló ,hogyha 16 évesen 11-kor megy haza? Ennyi anyámasszonykatonája,stréber van itt tényleg,Ezek szerint...16 évesen akkor jöttem haza amikor akartam.Vagy azt mondtam,hogy a barátomnál alszok,vagy ő nálam és úgy mentünk el. Húúúú D
2011. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
45%

én megértelek, és nagyon faxa bátyó vagy, h így aggódsz érte!


16 évesen az Isten is kevés, h megértesse vele, h hülye. itt alapvető nevelési gondok vannak, amiken ennyi idősen már nem lehet változtatni.


én sem voltam egy szentszűz 16 évesen, de tudtam hol a határ, és ha anyám azt mondta, h X időre otthon vagyok, akkor otthon voltam. és nem azért, mert szankcionálta volna, hanem mert tisztelem és szeretem, és nem xarom telibe azt, ha kér tőlem valamit.


ősökkel nem lehet beszélni erről? zsebpénzmegvonás? vagy gépmegvonás?

mondjuk ha elmenne nyári melóra, biztos nem lenne kedve egész éjjel tekeregni!

2011. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A barátjával elégszoros a viszonyunk, és ma nem együtt voltak, beszélgettem már unalmamba vele is
2011. jún. 24. 23:55
 24/39 A kérdező kommentje:

Muterék úgy vannak a munkával vele szemben hogy ráér még vele, pedig a mostani kis gyerekeknek 15éves kortól már dolgoznia kéne, ilyen kis összeszereléses könnyű munkát eltudnának végezni ahelyett h csavarognak, az ivással nincs gondom mert legalább arról tudja hogy nem jó dolog, és nem is kívánja

Nekik minden kétszer olyan veszélyes pláne este, mint nekünk fiúknak

2011. jún. 25. 00:00
 25/39 anonim válasza:
100%
Max menj vele, kell neki a védelem
2011. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:54


Biztos "alapvető nevelési gondok" éehetnek, ha 4-es az átlaga! Jajaja.

2011. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
53%
lehetnek
2011. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Abban megértelek hogy rossz az hogy ki van kapcsolva, és nem mondja el hova megy valamint hogy nem segít a házimunkában. Viszont az nem nagy gond hogy kimarad szerintem 11-ig bár írtad hogy csak azért eddig mert vártok otthon rá.


16 évesen én is kimaradtam addig, viszont ugyanúgy kellett takarítanom és nekem muszáj volt hazaérnem 11-re.

2011. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
48%

Te a tesoja vagy nem az apja 20 évesen vele kéne mened bulizni hogy meg tud védeni ha erre nem vagy hajlandó foglalkoz a saját életeddel és menj bulizni.

20 évesen otthon ülni és azt lesni mikor jön meg a tesod ez nem egészséges.

2011. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

00.41

Elvagy tévedve, én nem azt lesem mikor jön haza hanem várom hogy jöjjön és utána nyugodtan mehetek a dolgomra reggelig. Anélkül hogy azon aggódnék hogy muterék mikor b*sznak le

2011. jún. 25. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!