Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom megbocsátani a múltját?

Nem tudom megbocsátani a múltját?

Figyelt kérdés

a barátom régen eléggé ivott, és sok barátnője volt. Mi jókor találkoztunk, mert már lenyugodott, harmonikus, boldog kapcsolatban élünk, és tudom h még senkit sem szeretett így, mint engem. Pár napja előkerültek facebookon képek, mint bejelölték őt, eléggé szét van csúszva rajtuk, meg mindenféle lányokat ölelget. Olyan rossz ezt néznem nekem, h a férfi, akit szeretek, ilyen állapotban van(volt). Megbízom benne, tudom h szeretjük egymást, mégis olyan rossz érzés. Ne rágjam magam ezen? H értessem meg magammal h ez már teljesen mindegy és a múlt?

20L-22F


2011. jún. 28. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is... A fészbuk "enyőnye"...o.O


Másodszor is. Már kimondtad a megoldást: Ez a múlt volt, most téged szeret. Ismételd ezt néhányszor, meglátod, jobb lesz.:) Tudod... Az idő...:)

2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*Előnye
2011. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Az én páromnak is 'durva' múltja van, kipróbált mindent, rengeteg lánnyal volt, de én nem rágom magam ezen. 1 év alatt egyszer sem jutott eszembe, hogy ennek zavarnia kéne engem. És tudod miért? Mert szerintem ez még jó is: ő már kiélte magát, nagy valószínűséggel nem fog 30-40 évesen eszébe jutni, hogy még nem próbált ki mindent és még élni akar. Ahogy te is írtad, megnyugodott, és ha harmonikus párkapcsolatban éltek, felesleges emiatt idegeskedned. Esetleg megkérheted, hogy vegye le a jelöléseket, bár nem tudom, nem lenne sok értelme, ettől még a múltja nem fog eltűnni.
2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Kívánom, hogy ne legyen igazam, de kutyából ritkán lesz szalonna.

Félő, hogy bármi krízis esetén a "jól bevált" magatartásához fog visszafordulni.


Fiatal vagy, miért nem választasz egy megbízható párt?

2011. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megbízható, nála őszintébb emberrel még sosem találkoztam, a múltjáról is szoktunk beszélni és tisztában van vele h nem az az életforma kell neki, miért keresnék mást, ha szeretem?
2011. jún. 28. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

> Ne rágjam magam ezen?

Ne.

Probléma megoldva. :)

2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tedd túl magad ezen! a jelenre figyelj, a jövőn ábrándozz! Jó lesz. Szeretitek egymást, kell ennél több?
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
32%

Mindenkinek van múltja. Szerintem sokkal roszabb egy olyan murgi, aki kapuzáráskor ébred meg, hogy ő még ezt se próbálta, meg azt se... Ha valaki kibulizta magát, az tovább tud lépni. Nekem két csodaszép gyermekem van és nagyon boldogok vagyunk a párommal több mint tíz éve. Vicces visszagondolni a régi életmódra, de eszembe nem jutna újra élni azt, amit már lezártam. Szerintem fogadd el a múltat és bízz a párodban!

36F

2011. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy fáj. De az a múltja. Ha annyira nem akart volna beavatni téged, nem tudnál erről.

Ha valaki túl akar lépni a múltján, túl is fog. Az előttem szólókkal értek egyet, hogy fogd fel úgy, h kiélte magát, örülj neki, hogy ennyi hülyeségben benne volt, így biztos nem maradt olyan érzés benne, hogy "még valami hiányzik, még valamit kipróbálnék"

Bízz benne és szeresd.

Van amikor eljön az az idő, amikor mindenki lenyugszik és tudja, hogy mást akar már. :)

2011. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!