Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy ha egy férj/2 gyerekes apa minden este Skype- on (hangban) beszélget egy vad idegen lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
38%
Helyzetfüggő. Én pl. szeretnék sok nyelven megtanulni, most épp a portugált gyakorlom, és mivel Mo-n elég kevés portugálul tudó ember él, ezért skype-ra veszek fel lányokat egy weboldalon keresztül. Van párom, aki megérti ezt, és nem szól érte. De ha "szexskype"-oznak, az már más.
2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
26%
miért ne lenne normális? attól, hogy valaki férj és apa még lehet igénye arra, hogy másokkal is szóba álljon
2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen a feleség vagyok!

Én sem tűröm mert már befejezték csak meg akartam neki mutatni hogy más szertint sem normális dolog amit csinált...

2011. júl. 1. 15:21
 14/39 A kérdező kommentje:

Egy online játékon játszottak együtt és így "könnyebb" volt játszani hogy skype-on beszélgettek közben.

De engem nagyon zavart..

A férj 28 a lány 17 éves és élőben soha nem találkoztak.

2011. júl. 1. 15:24
 15/39 anonim ***** válasza:
85%
A ferjed azt hitte, hogy normalisan cselekszik? Erre kellett neki bizonyitek? A mereg egye meg az ilyen teremtmenyeket...
2011. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
55%
"miért ne lenne normális? attól, hogy valaki férj és apa még lehet igénye arra, hogy másokkal is szóba álljon" lehet igénye igen. ott a felesége, a barátai, ismerősei, miért kéne egy vadidegennel csevegni??
2011. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
62%

A férj 28 a lány 17 éves és élőben soha nem találkoztak.


Vagy csak a férjed nem kötötte az orrodra.

2011. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom szegény férjedet. Úristen, miért ne beszélgethetnének? Attól hogy megházasodtatok, gyerekei vannak, nem állhat szóba senki mással? Nevetséges. Már ne haragudj, elég ostoba vagy (és aki egyetért az is), ha ezen kiakadsz.
2011. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem érzem magam ostobának attól mert a férjem hónapokig minden nap mással beszél én meg kiakadok...

Ha csak alkalom szerű lett volna elfogadtam volna, de így már kicsit sok volt.

Megnézném te mit csinálnál ilyen helyzetben.

2011. júl. 1. 15:37
 20/39 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a kérdező nem azon akad ki, h a férj barátkozik, hanem azon, h ő háttérbe szorul. Két gyerekes anyának annyi dolga van (munka, háztartás, gyereknevelés), h jól esik, ha valaki a nap végén szól hozzájuk.
2011. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!