Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kimegy Ausztriába...

Anyukám kimegy Ausztriába dolgozni, és egy hónapban csak 4 napra fog hazajönni, de hogy fogom én ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy nem vagyok b*zi csak nagyon szeretem anyámat 8 éves koromig egyedül éltünk (most nevelőapám van) és nem tudom hogy mit fogok csinálni egész hónapban, 3 napot fogom látni egy hónapban... Van valaki aki így van?? :S 14/F
2011. júl. 3. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ki kell bírnod, bármennyire is nehéz lesz. Gondolj arra, legalább van munkája. Van, aki hajléktalan, annak milyen rossz? Sok fiú van, akinek 14 évesen felnőtté kellett válni, például én is, 14 évesen lettem árva. Most 56 éves vagyok. Nehéz volt, de ki lehetett bírni.
2011. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!