Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomnak fontosabb a...

Menyasszonyomnak fontosabb a karrier mint a család? Tehát kapott egy ajánlatot Ausztriába ahol főnök lehet egy cégnél. El is fogadta.

Figyelt kérdés
Én támogatom mindenben. De rá kérdeztem hogy mikor lenne ideális a gyerek vállalás ő meg rám morgott hogy először a munkája fontosabb aztán jöhet a gyerek.. És akkor veszekedés lett mert már 29 évesek vagyunk mindketten.. és akkor kiszaladt a számon hogy majd 38 évesen akarsz szülni? amikor már majd megy a gyerek a suliba és megkérdezik a nagymamid? Erre üvölteni kezdett.. hogy én mekkora paraszt vagyok stb.. Nem tudom hogy kezelni a helyzetet.Köszönöm a válaszokat. 28F
2011. júl. 9. 08:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak nem nektek lett volna szeptemberbe az esküvőtök?
2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
megértem a menyasszonyod. mármint a karrier szempontjából, viszont a stílusa elég durva, pedig én sem vagyok piskóta. nem vagytok még lekésve semmiről, de azért 2-3 év múlva már lehetne gondolkodni rajta. mi is két éven belül szeretnénk gyereket, én 26 lennék, párom 33, pont nem lenne semmi gond. és ha minden igaz, pont összejönne két stabil munkahely. én addigra 2 éve dolgoznék itt, párom 5 éve lenne a munkahelyén, elég rossz, de legalább stabil. de azért még hozd majd föl neki a témát, kiderülne, mennyire szeretne gyereket...
2011. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Utolso elotti,

Meg meg bizonyara 1000 mas parnak.

2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos nem tudsz mit csinálni. Tapasztalatból tudom sajnos. Jobb lett volna előbb gondolkodni ilyesmiken. Nem kezdek el olyanokkal dobálózni, hogy a mai világ kifordult magából, de az biztos, hogy engem is kellemetlenül érintene az ilyen szituáció, nemcsak téged. Én is biztosan akarok már gyereket 30 körül, és eszemben nincs még tovább húzni az időt. Ha megismerek egy lányt, rákérdezek ilyenekre elég hamar. Ha megtudom, hogy a lánynak nagyon fontos a karrier, gyereket meg majd jóval 30 után, akkor udvariasan megmondom, hogy szerintem nem közösek a céljaink, ezért inkább ne folytassuk.

Azt javaslom, ne vedd el feleségül, nem kényszerítheted rá, hogy gyereket szüljön neked most rögtön, de te sem vagy kötelezhető arra, hogy még ki tudja meddig várj. Még csak a menyasszonyod, szerintem a helyzet még egészen megfelel a szakításra.

Nekem mindegy, ki mikor vállal gyereket, nem az én dolgom, de én nem akarom a trendeket követni, lassan már eljutunk oda, hogy 40 és 50 között jön a gyerek, én ebben nem vagyok partner...

2012. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veltek?
2021. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!