Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Független, erős nő, aki megél...

Független, erős nő, aki megél párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Még nem volt párkapcsolatom. Pedig nagyon vágyom rá.

Sok fiúnak tetszettem és sok tetszett nekem is, de vmi ok miatt nem jött össze. Sokáig gondolkodtam, h mit ronthatok el, mi az amit rosszul teszek, de belefáradtam.

Eldöntöttem, h mindenkitől független, erős, magabiztos nő leszek. Tanulni fogok, mindent megteszek, h jó életem legyen, szeretnék külföldre költözni Londonba, szeretnék sikeres lenni. Mit gondoltok erről?

Másrészről nagy gondom a szex... Még szűz vagyok, de minden porcikámmal vágyom rá, és sajnos nem csak erre hanem az érintésekre, csókokra is. Ezt, h lehetn leküzdeni?

19/L


2011. júl. 11. 20:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard leküzdeni. Csalódások vannak, lesznek, de van normális pasi is.

Csak jó lenne tudni, hol? :)

2011. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy normalis, szeretetteli parkapcsolattal lehetne lekuzdeni, amelyikben tokeletesen mukodik a szex.

Ne akarj egyedul maradni. Parkapcsolatban is lehetsz sikeres ha akarsz.


26L

2011. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
Egy egyedülálló ember nem él teljes életet, ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyen, hozzátartozik egy partner is - és nem csak a szex miatt.
2011. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Darcy01 ***** válasza:
100%

Nem vagy elkésve semmivel, biztosan megtalálod majd a megfelelő fiút. Ne görcsölj rá, és akkor biztosan sikerülni fog.

Az nagyon jó dolog, hogy vannak céljaid, és akarsz is tenni a megvalósulásuk érdekében, és nem csak várod a sült galambot. Csak így tovább!

2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Értem, de mit gondoltok a sikeres, egyedülálló nőkről? Ők akkor valszeg legbelül nem is boldogok?
2011. júl. 11. 20:08
 6/35 A kérdező kommentje:

Jha, és ezt a "ne görcsölj" szöveget légyszi ne nyomjátok. Ettől görcsölök be :D

19 éves vagyok. És sokszor felállok az önsajnálatból, mások sajnálatából, de nem tudom, meddig bírom tovább.

2011. júl. 11. 20:10
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne sikeres ember légy hanem értékes!

F/20

2011. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 skarma ***** válasza:
49%
szerintem nem
2011. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell mindenkinek kapcsolat, de ez nem úgy működik, ahogy elképzeled. Gyerekkoromban én is gondoltam egyet, és elhatároztam, hogy mostantól tökéletes leszek. Nem lettem, hiába álmodoztam keményen.
2011. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén! Nem, szerintem nem boldogok! Az ember társas lény, akárhogy is ragozzuk.

Egy elég jól menő vállalkozásom van! Mindenem meg van, amit kívánhatok, de tudod, mégis minden este azon gondolkodom,hogy ha nem lenne a férjem, akivel megoszthatom, szart sem érne az egész. Mert persze egy ideig szép! Utazgatsz, vásárolsz, éled az életet. De az alkalmi partner nem fogja megkérdezni,hogy ettél ma egyáltalán, ahogy a ruha, meg a tengerpart sem kérdez ilyeneket!

2011. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!