Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha? Kiderülne...

Mit csinálnátok ha? Kiderülne hogy a lányodat megverte a férje?

Figyelt kérdés
És a lányod meg sem említette mert fél. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 14. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele beszélni, én se mertem megmondani anyunak, és nagyon megbántam, mert ha akkor kapok egy fejmosást, akkor pár év terrorizálást megúsztam volna, amiről azt hittem én kis hülye, hogy normális.
2011. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Feljelenteném a férjet..kapásból,gondolkodás nélkül..úgy becsuknám,mint a gyilkosokat.. kivégeztetném.. ha bántanák a gyerekemet..
2011. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám szó nélkül, haladéktalanul beszélnék a lányommal, hogy azonnal szakítson a párjával, mert ez csak rosszabb lesz, az biztos, hogy megismétlődik, és az is biztos, hogy még durvábban. Legyen akaratereje a lánynak szakítani a párjával, a jobb jövője érdekében. Remélhetőleg nem ehhez a brutális típushoz vonzódik, és máskor nagyobb szerencséje lesz a párválasztásban.
2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Pofon v komolyabb? Nem mintha sokat számítana, én elhoznám a lányomat/kidobatnám a pasiját.
2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem élnék olyan emberrel, akitől retteg a gyerekem.

Egyébként, mit jelent nálad a "megverés"? Hány éves a lányod?

2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

15:27-es vagyok.

Elnézést, "férjed"-et olvastam hirtelen!

2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Le kell ülni mielőbb beszélni vele. Volt egy eset (nem itt, bár biztos akadt itt is ilyen) a lányt verte a barátja, megfenyegette, hogy megöli az anyját. Persze ezt az anyuka nem tudta. A lány nem hallgatott az anyjára. A barátja agyonverte. Ez nem ilyesztegetés!Előre kell cselekedni!Nem utólag megbánni!!
2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele, és segítenék neki megoldást találni. De a férjjel semmiképp nem beszélnék, mert az a lányomon csattanna!
2011. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden tamogatast, segitseget felajanlani. Tudatnni a lannyal hogy Te hozzad barmikor fordulhat. Elbezelgetni vele, hogy miert turi, miert nem hagyja ott a ferfit. Ravezetni hogy ez igy nem jo, tobb megoldast/megtorlast emliteni a problemara.
2011. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélgetnék vele, hogy azzal a férfival nem érdemes élni.

Az tény, hogy ilyen helyzetben a bántalmazott minden helyzetben talál vmi okot, hogy a párja mellett maradjon.

De attól függetlenül a helyzet ha változik is, csak rossz irányba fog.

2011. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!