Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem hajlandó...

A családom nem hajlandó elfogadni hogy nem vagyok már 5 éves. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Na szóval. Anya, a nővérem és én lakunk egy házban. Én 14 éves lány vagyok. Stílusomban nem, de viselkedésemben a punk kultúra elemei találhatók meg (: Anya nem enged sehová, mert azt mondja hogy 18 éves koromig szülői felügyelet alatt vagyok. Nyáron is este 7-re otthon kell lennem. Nem akarok én piálni, de nem enged el sehova a barátaimmal, akik szinte már a családom lettek (mert ők legalább megértenek engem..) mert nem ismeri őket, meg tudja hogy milyenek a férfiak amikor isznak (őő ki beszélt itt ivásról?) és hogy a punkok tarhálós büdös emberek.. Hát a barátaim nem ilyenek, és tudom róluk hogy sosem hagynák hogy bajom essen. Nem tudom mi tévő legyek hogy könyörögjem ki hogy engedjen el a barátaimmal. A nővérem meg állandóan piszkál, lenéz mert nem disco zenét hallgatok.. :S én már nem bírom sokáig így
2011. júl. 29. 11:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hoppá, voltál köröstorokon?:D úgy volt hogy én is megyek, csak aztán mégsem.:) jóvolt?:DDD
2011. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel, hogy meghívhasd a barátaidat hozzátok! Ha megismerik őket, objektívebben eldönthetik, hogy tényleg félteni kell téged tőlük, vagy csak ugyanolyan ártalmatlan, lökött kamaszgyerekek, mint te.
2011. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben be bizonyítanám a szüleimnek, hogy a barátaim nem olyanok, amilyennek ők elképzelik. Mindenképp mutasd be őket a szüleidnek és bizonyítsd be az ellenkezőt! Azt pedig, hogy nem engednek el.., ülj le velük, és próbáljátok megbeszélni. Lehet, hogy nehezen fogadják, hogy már nem vagy kislány. Biztos csak féltenek. Hidd el, majd ha neked is lesz gyereked, Te is félteni fogod, és óvni mindentől. Azért egy próbát megérnek azok, amiket leírtam. Sok sikert hozzájuk!
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hát biztos valamikor be fogom mutatni őket, csak még nem tudom mikor.. Ma is beszélgettem anyával. :)

Egyébként a Körös-torok nagyon jó volt! Roadot nem szeretem, és az Aurórának a végére értünk oda :( de a Depresszión hatalmasat zúztunk még most is fáj mindenem a pogótól :)

2011. aug. 6. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!