Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud a családom...

Miért nem tud a családom elfogadni olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Az egész família örökké azzal molesztál, h egyek már, híznom kéne, meg úristen milyen sovány vagyok, meg h ki kéne vizsgáltatnom magam. Ezerszer mondtam nekik, nincs semmi bajom, eszek normálisan, egyszerűen ilyen vagyok. Nem hiszik el, azzal vádolnak, h éheztetem magam, úgy néznek rám, mint egy elmebetegre. Elegem van. Mit kéne tennem? Addig zabálnom a szemük láttára amíg ki nem hányom vagy mi?
2011. aug. 1. 01:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem rosszbol, de ha sokan mondjak lehet, hogy van benne valami. Marmint, hogy nem veszed eszre magadon, hogy beteg vagy (nem testileg, hanem eveszavar ugyeben). Persze tudom, hogy vannak olyan emberek, akik nem nagyon tudnak hizni, alkati kerdes. A csaladban csak te vagy olyan alkat, aki nem hizik? Mert ez alt. "orokletes", szoval ha lenne mas is, akkor tudnak, hogy azert vagy nagyon sovany, mert ilyen az alkatod.
2011. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nincs evészavarom, eszek normálisan. Hát a magasságom aputól örököltem, de egyébként mindenki a családban normális testalkatú. És nem hiszem, h én sokkal soványabb lennék tőlük.
2011. aug. 1. 01:58
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Te is kezdd el őket cserébe vmi hasonlóval molesztálni. :D Akkor talán elgondolkoznak majd...
2011. aug. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát engem is. pedig én 190cm vagyok meg 85kg, de mindenki szerint sovány vagyok, meg össze vagyok szakadva, meg ilyenek....XD
2011. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
sok a ráérős ember... két dolgot tanácsolnék, vagy mondd azt hogy neked inkább a saját házad előtt kellene sepregetni, mert lenne mit... vagy kezd el őket te is piszkálgatni.... ja és amennyire csak lehet csökkents minimálisra a kontaktokat... azt majd észreveszik magukat...
2011. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 yuda ***** válasza:
100%

Számomra egészen meglepő a kérdésed és bevallom nem értem:

Elvileg ha család vagytok, időnként együtt esztek nem?

Látják eszel, vagy sem- így viszont , mivel ez feltehetőleg helytálló- értelmetlen egy evő embert azzal vádolni, hogy éhezik, vagy pedig mégsem látnak enni, akkor viszont van alapja. Ezen gondolkodj el!

Mindensetre ha végigolvastad, akkor rájössz milyen könnyű cáfolni. . . . :)

2011. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bix ***** válasza:
100%
nekem évek óta magyarázzák hogy nem kéne már nőnöm, mert hogynézek ki, 2 méter vagyok 108 kiló, tény hogy nem olyan vagyok mint hugom emós pasija, de reggel mondjuk szebbet szoktam sz@rni mint az... folyamat húzzák az ívet amikor otthon vagyok (mondjuk szerencsére nem sokszor van ez, vagy 150 km választ el minket), de én ilyenkor direkt alájuk is pakolok, hogy még 20 kiló kell, majd kicsit koxolok aztán meglesz az, stb. akkor megint sápítoznak egy adagot, én meg jókat röhögök... ennyi. nem kell velük foglalkozni. ha te jól érezed magad a bőrödben és tényleg nincs semmi bajod agyilag akkor így jártak.
2011. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudni, hogy milyen magas vagy, hány kg és lány vagy pedig fiú.
2011. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na igen, előbb pár adat kéne. Súly , magasság, kor, nem. Ha nem vagy alultáplált akkor nincs gond. Sőt örülj neki,majd 30 fele úgyis jönnek szépen a kilók:)

Akkor meg az lesz a baj..

2011. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy :) hány éves?
2011. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!