Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud a családom...

Miért nem tud a családom elfogadni olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Az egész família örökké azzal molesztál, h egyek már, híznom kéne, meg úristen milyen sovány vagyok, meg h ki kéne vizsgáltatnom magam. Ezerszer mondtam nekik, nincs semmi bajom, eszek normálisan, egyszerűen ilyen vagyok. Nem hiszik el, azzal vádolnak, h éheztetem magam, úgy néznek rám, mint egy elmebetegre. Elegem van. Mit kéne tennem? Addig zabálnom a szemük láttára amíg ki nem hányom vagy mi?
2011. aug. 1. 01:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, 182cm és 55 kg és lány.


De persze, sokszor eszünk együtt minden vasárnap pl mamánál, és előttük eszek mindent. Mégis ezt mondják. Mindig visszavágok néha kicsit erényesebben is, de akkor meg az van h beszélek a mamával vagy anyuval, h ők csak jót akarnak. De ha meg "szelíden" mondom h hagyjanak már, vagy viccelődve visszavágok, akkor még inkább rákezdenek még jobban. Napi szinten ez már nagyon idegesítő, és már ahhoz sincs kedvem h örökké az ellenkezőjét mondjam mint amit ők, a hallgatásom meg olaj a tűzre.

2011. aug. 1. 12:37
 12/15 A kérdező kommentje:
"csökkents minimálisra a kontaktokat" szüleimmel ez nehezen menni, mert velük lakom.
2011. aug. 1. 12:39
 13/15 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, h engedd el a füled mellett a megjegyzéseiket. Tanuld meg nem meghallani! Így nekik is meghagyod a sopánkodás élvezetét. -.-"


Vagy... beszélgess el velük erről, h mennyire zavar, amit csinálnak. Ha nem értik meg, akkor marad az előbbi verzió.

2011. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

08.42 vagyok. Tudom, milyen a helyzeted, én 190 cm vagyok 70 kg és fiú. Engem mamáméknál a szomszéd is ezzel cseszeget. Ha pl. este nem 4 hanem csak 3 kiflit eszem, elkezdi a dumáját, hogy meg fogok halni, csontritkulásom lesz 25 éves koromra stb. Pedig jól érzem magam így. Inkább vagyok most sovány és pár év múlva átlagos, mint most "husi" és később 130 kb. Ha éhes vagyok, eszem. Nem tudom mi ebben a nagy csoda.

Van olyan ismerősöm, aki nálam soványabb, napi 5-6 szendvicset eszik, ha hazaér ebédet és este vacsorát. Mégsem hízik, pedig nincs semmi baja.

2011. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mondd.. Én közel sem vagyok olyan vékony, mint te, 169 cm vagyok és 54 kg, de engem is cseszegetnek, hogy milyen vékony vagyok, egyek már.. Pedig én nemhogy normálisan eszem, hanem mindig hatalmas adagokat, csoda, hogy nem úgy nézek ki, mint egy luftballon. :D Régebben visszavágtam nekik, de mostmár úgy vagyok vele, hogy nem érdekel és rájuk hagyom.
2011. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!