Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változtatok a kapcsolato...

Miben változtatok a kapcsolatotok ideje alatt?

Figyelt kérdés

Lehet szó házasságról vagy hosszabb ideje tartó kapcsolatról.


A mi esetünkben: a párom megkomolyodott (rövid kapcsolatai voltak, virágról virágra típus volt), megváltozott a zenei ízlése, tanul táncolni (azelőtt ilyesmi nem érdekelte), kevésbé fukari :D stb. Én háziasabb lettem (azelőtt egy pudingot nem tudtam megfőzni :P), türelmesebb és kevésbé akaratos lettem és még folytathatnám. De nálam a háziasabb rész a leghangsúlyosabb, ugyanis elkényeztettek a szüleim annakidején ilyen szempontból, semmi dolgom nem volt otthon. Ők sem voltak valami rendmániásak, úgyhogy ezen a téren sokat fejlődtem.


Nálatok mi a helyzet a változások terén?


2011. aug. 23. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is háziasabb lettem. Többet takarítok, szeretek főzni. talán kissé elnézőbb lettem. Kevesebbet bulizok. Jobban odafigyelek a külsőmre az otthon töltött napokon is. megfontoltabb lettem.


A párom családcentrikusabb, kezdi lassan elfelejteni az autót (előtte az utca végére is azzal ment), engedékenyebb, kevésbé költekező.

2011. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háziasabb lettem, főleg, mióta gyerekeink vannak, jobban odafigyelek a tisztaságra, és többet is főzök.


Régebben mindketten elég lazán éltünk (a kapcsolatunk sem indult többnek, mint szex), de az évek során felnőttünk. :)

2011. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban figyelünk magunkra egészség szempontjából. Együtt eljárunk sportolni.
2011. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziasabb lettem: mosok, főzök, takarítok
2011. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátom alkalmazkodik hozzám, nem játszik annyit a géppel ha ott vagyok, kimozdulunk. Most már jobban figyel dolgokra. Kicsit felnőttesebb

Én jobban figyelek a rendre, mióta mondta h nem szereti a kupit. Én eddig is főztem itthon, mosok takarítok vasalok. Megtanultam nem máson levezetni a mérgem.

2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ava87 ***** válasza:

A férjem lazább lett, pedig amúgy elég komoly ember, de az én idétlenségemből valami rá is átragadt :) Szoktam is neki mondani, hogy rossz hatással vagyok rá :D

Én meg nem vagyok már annyira rendetlen, meg kevésbé vagyok szétszórt.

2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!