Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek hogy ne...

Most mit tegyek hogy ne érezzek késztetést a sírásra egész nap?

Figyelt kérdés
Most kerültem életemben először koleszba, és én nagyon jó kapcsolatot ápolok a szüleimmel, és nagyon hiányoznak és nem tudom mit tegyek. Nem bírom megszokni, hogy olyan messze vagyok tőlük. Nagyon egyedül érzem magam. Próbálok barátkozni, de már megvannak a klikkek.
2011. szept. 6. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ilyenkor a klikkek még nem alakultak ám ki teljesen, csak mindenki örül, hogy van egy-két ember a környékén, akivel tud beszélni. De hidd el, első napokban még könnyű beilleszkedni.


A szüleiddel meg.. nem tudsz skypeolni, msnezni, vagy valami?

2011. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb meg fogod szokni, a barátok nemfeltétlenül múlasztják el ezt az érzést, de legalább amig velük vagy nem jut eszedbe.

Amúgy nem írtad hogy hány éves vagy hányszor jársz haza(milyen messzire), fiú vagy lány vagy?

2011. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok, mert csak bőgök. Már enni se szoktam, annyira ki vagyok.
2011. szept. 6. 19:38
 4/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 15.5 éves és pénteken megyek haza
2011. szept. 6. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Szobatársaiddal sem tudsz ellenni? Látják hogy szomorú vagy (sírsz) és nem segítenek? Ha nem laksz messze lehetnél bejárós, én se voltam soha koleszos, egszerűen annyira szarnak tűnt hogy soha nem tudtam volna elképzelni hogy az legyek.
2011. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem bírnám a bejárást. A szobatársaknak is megvan a saját gondjuk...
2011. szept. 6. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Várj míg elmúlik, és ne hergeld magad bele túl mélyen az önsajnálatba. Ezen csak az idő, és az új élmények fognak segíteni, de új élményt csak úgy fogsz szerezni, ha összeszeded magad, és adsz esélyt a környezetednek is.. az idő meg relatíve gyorsabban fog telni, ha nem a párnák közt sírva töltöd, hanem sétálsz, ismerkedsz, tanulsz, rajzolsz, fejenállsz.. találj ki valamit.
2011. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Régi sulidból senki nem ment oda, ők nem koleszosak?

Legjobban most neked egy megértő barátra lenne szükséged.

Aki olyan rendesebbnek tűnik ahhoz nyugodtan odamehetsz ismerkedni, biztos nem fog elküldeni.

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos itt mindenki új nekem, és nem találok senkit se...
2011. szept. 6. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdhetnéd mondjuk úgy hogy odamész vkihez és megkérdezed vmi olyanról amit nem tudsz, pl hogy megy itt ez vagy az...

De a szobatársaiddal a legkönyebb ismerkedni mert tőlük megkérdezgetheted hogy hova valósiak, hova jártak, ismernek -e jó helyeket a városba amiket esetleg megmutathatnának, stb...

ezután már jön a többi magától, mesélsz te is magadról..., zenékről, fimekről ami érdekel bármi..

Hidd el nem fognak elutasítani.

2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!