Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Késztetést érzek...

Kollar1000 kérdése:

Mit tegyek? Késztetést érzek rá. Hogy.

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Kb egy hónapja itt írtam hogy nagy a valószínűsége hogy a páromnak viszonya volt/van,.Egy kollégájával. Azóta minden létező cselt kipróbáltam hogy valja be.Ami persze nem történt meg.Ez dühít.De ami még ennél is ilyesztőbb az az hogy Olyan pipa vagyok a nőre,,(mert ismerem)Hogy néha elkap a hév olyan szinten hogy félek ,,olyat teszek vele amit megbánok.Álmomban már ......a többit nem irom mert gáz.Ti jártatok már így?És tudom hogy beteges...De 15 év van a kapcsolatunkba.
2011. okt. 26. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a harmadik a hibás. Hanem az a fél aki megcsalja a másikat.
2011. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá a párodnál kerek perec?
2011. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Higgyétek el megtettem de tagad!!! Aszt mondja nincs más rajtunk kívül.(2 gyerek van).Itt a hangsúly azon van........ Olyan pipa vagyok a nőre,,(mert ismerem)Hogy néha elkap a hév olyan szinten hogy félek ,,olyat teszek vele amit megbánok.Álmomban már ......a többit nem irom mert gáz.Ti jártatok már így?És tudom hogy beteges...De 15 év van a kapcsolatunkba.van.,hogy,,,,,,,,,,,
2011. okt. 26. 23:14
 4/27 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a párodnak, hogy milyen dühöt érzel ezzel kapcsolatban és ez megijeszt Téged. Mond meg neki, hogy meg kell beszélnetek, hogy valójában mi történt, mert addig úgy érzed nem fogod tudni feldolgozni...
2011. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
kinevet.Már mondtam neki hogy megcibálom aszt a dögöt..éa tudjátok mit mondott?? ""te nem vagy normális""
2011. okt. 27. 00:07
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

ne a nőre legyél mérges. ha igazán szeretne a párod, akár pucér nőcik is mászkálhatnának körülötte, akik 5 percenként felajánlják a dugást, akkor se csalna meg.

ha meg igen, ott a ti 2őtök kapcsolatával van a probléma, nem a nőcivel..ő miért ne hajtson rá, ha vele boldog? kije vagy neki te, h többre tartson a saját boldogságánál?...ezen is gondolkozz el..

2011. okt. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Mennyire biztos hogy viszonya van?


Egyébként szerintem sem a harmadik felet kellene megcibálnod.

2011. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a tükör? Akkor bele kellene nézned és elgondolkodnod, hogy mi az ami miatt másfelé fordulhat.

További javaslatként ártatlanul vesd fel a lehetőségét egy nyitott kapcsolatnak. Itt érdekes dolgok derülhetnek ki.

2011. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy félre katymatyoljak!!!Feltudja eszt fogni valaki? És válasz annak aki aszt kérdezte hogy biztos e hogy megcsal az az hogy lebukott a facebokon.Saját szememmel olvastam ahogy üzent a nőnek.
2011. okt. 27. 10:39
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy benne,hogy megcsal,és jól átver,akkor minek ezt taglalni?

Miért vágysz arra,hogy a szemedbe mondjanak egy szörnyű dolgot?(megcsalást).Attól tényleg jobban éreznéd magad?

Gondolj bele,hogy utána tönkremennél idegileg,lelkileg és fizikailag.

Itt a hangsúly azon van,hogy ennyire őrlődsz és bele fogsz már betegedni.Ez már régen nem a megcsalásról szól.

Lépj ki a kapcsolatból és legyél olyan férfival,akiben megbízol.

2011. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!