Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a fontosabb szerintetek...

Szid kérdése:

Melyik a fontosabb szerintetek a 18. vagy a 20. szülinap? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy a barátom nemsokára 20 éves lesz. A 18. szülinapja nem volt vmi jó és arra gondoltam, hogy csinálnék neki egy meglepi bulit. Csak azt nem tudom, hogy szokás-e 20-ra ilyet csinálni?? Mert hogy a 18. szülinap az ugye fontos mert felnőttéválás blabla, viszont a 20. meg kerek... és most nemtudom, hogy micsináljak, belekezdjek-e vagy sem...
2011. okt. 7. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj, örülne neki biztos. Nálam a 18.-on volt nagy felhajtás, mindenki részéről. Idén voltam 20 és nem is ünnepeltük meg senkivel nagyon. Persze én nem így képzeltem, de sok minden összejött akkor. Szóval szerintem nyugodtan vágj bele. Én nagyon örülnék, bár én lány vagyok. :D
2011. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy fontosabb... Én 21 vagyk és egyik sem volt nagy szám, eltelt és ennyi.


Meglepi bulit azonban szervezhetsz bármelyik szülinapra, az mindig jól jön. :)


Úgyhogy nyugodtan vágj bele! :)

2011. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem, vagyis nekem személy szerint egyikről sincs maradandó emlékem, ugyanolyan uncsi, semmilyen volt mind a kettő.
2011. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
igazából mindegyik szülinapnál van valami, ami miatt "fontos". Szóval nyugodtan szervezz neki bulit, de ha a 21.-re szervezel csak, hidd el annak is örülne, pedig az nem is kerek :D
2011. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... annyira mindegy, hogy hány éves lesz. Nem éreztem magam másképp sem a 18., sem a 20. születésnapomon. Ugyan olyan nap, mint a többi.
2011. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is a 20. születésnapjára szerveztem meglepi bulit az exemnek. jaj, nagyon örült neki:):):)

Csináld!!! Mindenképp jól esik az ilyen, ha jó volt az előző (vagy előző előtti, ha már 18), ha nem.

2011. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én a férjemnek a 30.ra csináltam egy nagy bulit,szuper volt. ha sportrajongó,lehet neki egy mez 20-as számmal és névvel/én ilyet csináltattam hokimezben,és mindenki aláírta neki,nagyon meghatódott/
2011. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) valószínű hogy akkor megcsinálom, persze addig is még szervezkedni kell, persze pénzügyileg iss :)
2011. okt. 7. 13:16
 9/13 anonim válasza:
100%

szerintem tök mindegy, ez a szülinap csak azért van hogy minden évben felköszöntenek mert 1 évvel idősebb lettél.

amúgy ha belegondolsz szerintem kicsit hülyeség

2011. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meglepi bulit szerintem bármelyik szülinapra lehet csinálni. Tök mindegy, hogy az most kerek szám-e, vagy se. Nekem pl. a 19.-en csináltak meglepetés bulit, és imádtam :)
2011. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!