Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a párotok ex feleségével, vagy éppen az újjal ha ti vagytok az ex? Lehetséges a baráti viszony?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

lehetséges, de én nem tartom egészségesnek. Ha van gyerek akkor az más.

Én próbáltam megismertetni a párom az exemmel (egy a baráti társaságunk), de majdnem gyilok lett belőle.

2011. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A filmeken lehetséges, a való életben néha rákényszerülsz, pl a közös gyermek miatt. De mindig ellenfelek maradtok.
2011. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Max felületesen, de az meg szánalmas.

Biztos lesznek majd, akik azt írják, hogy ez nem így van, de nekem ez szent meggyőződésem.

2011. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem. én voltam az ex, jóindulattal irányultam felé.

a "hála" az volt, h meredek rágalmakat mondott a hátam mögött, megsértette a személyiségi jogaimat, és birtokháborítást követett el, utána zaklatott telefonon többször is.

ezek után örüljön, ha nem viszem perre az ügyet.

2011. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párom ex-e utál, mert szerinte én tettem tönkre a csodás házasságukat. 3 éve élek a párommal, de mai napig meg folytana egy kanál vízben. A férjem jelenlegi barátnőjével jóban vagyunk. Nem puszipajtásság, de a gyerekek miatt kulturált a viszony a kezdeti nehézségek ellenére. Szóval ilyen is van meg olyan is.
2011. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!