Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha életetek első...

Mit tennétek ha életetek első anyák napján megkapnátok életetek első pofonját a férjetektől?

Figyelt kérdés

Kicsit összeszólalkoztunk mert nem segít semmit nekem.Én nyakon öntöttem vízzel mert trágárul, nyomdafestéket nem tűrően beszélt velem (azért mert másnapos volt), mire ő leköpött és pofon vágott.

Hozzáteszem, hogy a kisbabánk 10 hetes.


2009. máj. 3. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
98%
Naptól függetlenül én ezt nem tűrném (és nem is tűrtem). Én annó terhesen otthagytam az akkori párom, mert belémrúgott és elmondott minden büdös ku.rvának, mert az utcán köszöntem egy régi ismerősömnek. Aki ilyet tesz az nem férfi, hanem féreg.
2009. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
97%
Még ma elköltöznék, vagy kidobnám. Se a leköpést, se a pofont nem lehet megmagyarázni. (Én már a velem szembeni trágár beszédet se tűrném)
2009. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
97%

A pofon is válóok, a leköpés ezerszer inkább!

Ha nem hagyod el súlyos kárt okozol magadnak és a picinek.

Ettől az embertől te már nem számíthatsz semmire!

Ha vele maradsz, meg fogod bánni csak már későn!

2009. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%
Jól fogalmaztál: első. Majd követni fogja a többi is. Ha vele maradsz. És esetleg nemcsak téged fog verni, hanem a gyereket is. A minimum az, hogy beadnám a válópert, és azonnal kipaterolnám a házból.
2009. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim válasza:
97%
Nem szeretném ismét leírni, amit mások már megtettek, szóval csatlakoznék hozzájuk, egyetértek velük! Fogadd meg a tanácsukat!
2009. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
20%

Hú de önérzetesek vagyunk...


Fogalmatok sincs a valódi helyzetről,de azért jól esik uszítani,úgyse a ti bőrötöket viszitek vásárra.Könnyű más f@szával verni a csalánt.

2009. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 22.01.


Nem önérzetesek vagyunk és nem verünk semmit.

Egy LEKÖPÉST és pofont (a leköpést szinte súlyosabbnak érzem mint a nyaklevest) SEMMI nem magyarázhat. Nem tudsz olyan helyzetet mondani, amiben ez után ne dobnám ki a párom azonnal. Ráadásul a kérdező 10 hete szült.

Te tudsz olyan helyzetet ahol mindez elfogadható lenne? Mert én nem.

2009. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
92%

Könnyű ezt így mondani, de bizony ha vele maradsz a gyermeketek fogja meginni a levét. Persze pár nap múlva úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, de te bizos nem fogod már többé úgy fogadni a közeledését, a símogatását. Az én férjem mindig kötekszik, ha iszik, de azt el sem tudom képzelni, hogy megüssön, vagy ami nagyon durva, hogy leköpjön, pedig nekem is szokott lenni hozzá egy-két szavam.

Még annyit hozzá fűznék, hogy bizony még nagyon pici az a gyermek és még nagyon sok segítségre lesz szükséged a férjed részéről, hogy mindig ebéd és vacsora kerülhessen az asztalra és persze, hogy rend legyen. Ha már most így reagál,akkor mi lesz később, amikor már nem alszik annyit és szinte minden percedet leköti a picur.

Nagyon sajnállak, ezt neked kell eldöntened, hogy mennyire fontos a gyermeked boldogsága. Nem tudom, hogy milyenek a körülmények, hogy könnyen el tudod -e hagyni, vagy küldeni, de ha nem akkor csak azért ne maradj vele. Kérj segítséget a családodtól.

2009. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
97%

ém ilyen családban nőttem fel,ahol vaterom ezt csinálta anyámmal.

Elősször anyut bántotta, utánna minket kisgyerekeket, főleg a bátyámat, akit mindig terorizált.Vigyázzba kellett áldogálnunk mellette, mert nem tetszett neki ha játszottunk, meg szinte semmi.

Ez egy példa volt.

2009. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
96%
Én azt mondom,pénzt is tennék rá,ez nem az utolsó alkalom volt..ha Vele maradsz e az már a te döntésed.én nem tenném ki a gyerekem ennek.
2009. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!