Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne durranjon el hamar az agyam?

Figyelt kérdés
Mostanában iszonyat sokszor vagyok ideges, feszült, és olyankor úgy viselkedem mint egy állat. Nem is értem, hogy tudnak elviselni. Szeretnék változtatni, mert nem akarok ilyen lenni. Magnéziumot nem szedhetek, mert D-vitamin hiányom van, úgyhogy azt kell szednem minden nap. Doki szerint nem lehet a kettőt együtt. Köszi a válaszokat 23/L
2011. okt. 23. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én néhány éve szedtem a Bioriontól egy homeopátiás nyugtatót, szopogatni kellett. Ennek ugye épp az a lényege, hogy nem gyógyszer, hanem homeopátiás készítmény. Nem minden homeo dolog válik be, de ez nekem tényleg segített. Nem ütött ki, csak lenyugtatott, csökkentette a szorongásomat és végre normálisan tudtam aludni. Életet mentett abban az egyetemi félévemben, nagyon kikészültem. Szoktam még nyugtatóteát is inni, a Naturlandnak van egy orbáncfű-citromfű-komló teakeveréke, de ez nem annyira jó mint a homeós tabletta. Meg ezt nem is lehet inni, ha fogamzásgátlót szedsz, az orbáncfű miatt.


25 N

2011. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A stresszt pedig munkahelyi és magánéleti problémák okozzák. A melóba már szinte gyomorgörccsel járok be, a 3 éves kapcsolatom pedig kezd meginogni. Viszont így, hogy tiszta idegbajos vagyok, nem fog javulni a kapcsolatunk, max romlani.
2011. okt. 24. 10:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Válts munkahelyet, szakíts vagy menjetek el párterápiára.

Én is ajánlanám, hogy látogass meg egy pszichológust, életvezetési tanácsadót.

2011. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
és ha lefárasztanád magad és levezetnéd a feszkót, pl küzdősporttal, kombinálva jógával vagy meditációval?
2011. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Valamelyik válaszoló írta a halolaj kapszulát. Ez szerintem is nagyon jó, mert omega3-at tartalmaz. És ugye Magyarországon az emberek nem fogyasztanak túl sok halat.


Egyébként olvastam egy kutatásról, miszerint az ideges típusú emberek gyakrabban szenvednek az omega3 hiányától.


Legalább egy próbát megér, lehet ez hiányzik a szervezetedből.

2011. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!