Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt? Hogyan múlhat el...

Ki érti ezt? Hogyan múlhat el ez ilyen hamar?

Figyelt kérdés
1 hónapos kapcsolatról van szó, a "párom" eddig iszonyatosan benne volt ebbe a kapcsolatba, tervezgetett, szerelmet vallott naponta szóval minden olyan volt mint a filmeken. Aztán hirtelen egyik napról a másikra megváltozott és érdektelenebb lett. Az a baja, hogy rajtam nem látta azt hogy szeretném, hogy vele tatok sőt csak negatív voltam, neki pedig az kell hogy nagyon szeressék. Össze vesztünk, otthagytam hogy nekem nem megy ez így, nem akart elengedni, azt mondta keressem ha még akarom őt, ezt tettem erre szakít! Hogy a fenébe múlik el a nagy szerelem ilyen hamar? Hogy lehet valakin ilyen hamar túllépni? Ha meg nem volt igaz a szerelem, miért éreztem minden porcikámmal hogy szeret és fontos vagyok neki? Nem csak szavak voltak...
2011. nov. 16. 19:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Na ezt hívják úgy hogy lángolás. egy lobbanás és el is alszik.
2011. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, hogy fellángolt, aztán rájött hogy mégsem Én vagyok az aki kell neki. De hogy a francba lehet ezt ilyen jól előadni? Nagyon szar érzés, mert tényleg úgy éreztem, hogy akar és fontos vagyok neki, volt köztünk egy kis vita, meg van is benne még sérelem a volt kapcsolatát illetően, de akkor is marasztalni akart, könyörgött hogy maradjak mert velem akar lenni, akarja ezt az egészet, aztán 2 nap szünet és már szakít is! Hogy?
2011. nov. 16. 19:46
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
...de, sajnos, csak szavak voltak. ennyi idő alatt nem lehet megszeretni egy embert.
2011. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa volt, mert általában ez lassabban alakul ki és nem véletlenül nem bíztam és vetettem bele magam 100%-osan! Akkor az történt, hogy az eltelt idő alatt arra jött rá, hogy mégsem kellek neki, mégsem érzi magát jól velem mint ahogy azt elképzelte?
2011. nov. 16. 19:51
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egy hónap, mint 10 év és két gyerek után.
2011. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
tudod kérdező ezt tapasztalatból mondom hogy néha a nagy tűz ami hirtelen tör rá az emberre az hamar kialszik...amilyen gyorsan jön sajnos olyan gyorsan távozik is....az ember szét ég és ezt nem lehet sokáig lángon tartani...bár még elő lehet hozni néha néha..
2011. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De velem ilyen még soha nem volt, és nem is értem... Abban a pillanatban az ember igaznak hiszi azt hogy szereti a másik embert aztán rájön hogy mégsem? De azt mondja azért van ez, mert én otthagytam és nem adtam meg neki azt a szeretetet amire szüksége van, a lángolást...
2011. nov. 16. 19:59
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor nincsen értelme harcolnom érte és bebizonyítani hogy fontos nekem és vele akarok lenni?
2011. nov. 16. 20:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:01


de harcolni mindig van értelme csak kérdés hogy megéri e...ha úgy érzed hogy van értelme akkor próbálkozzál természetesen..de ha nagyon veszett a dolog és nagyon vissza utasított akkor nem nagyon..bocsi hogy megkérdezem de hogyan közölte a szakítást vagy mit mondott??és mikor volt és mennyi idősek vagytok?

2011. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést: mi az, amiért harcolnál érte? Kinek akarsz bizonyítani magadnak vagy neki?
2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!