Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt? Hogyan múlhat el...

Ki érti ezt? Hogyan múlhat el ez ilyen hamar?

Figyelt kérdés
1 hónapos kapcsolatról van szó, a "párom" eddig iszonyatosan benne volt ebbe a kapcsolatba, tervezgetett, szerelmet vallott naponta szóval minden olyan volt mint a filmeken. Aztán hirtelen egyik napról a másikra megváltozott és érdektelenebb lett. Az a baja, hogy rajtam nem látta azt hogy szeretném, hogy vele tatok sőt csak negatív voltam, neki pedig az kell hogy nagyon szeressék. Össze vesztünk, otthagytam hogy nekem nem megy ez így, nem akart elengedni, azt mondta keressem ha még akarom őt, ezt tettem erre szakít! Hogy a fenébe múlik el a nagy szerelem ilyen hamar? Hogy lehet valakin ilyen hamar túllépni? Ha meg nem volt igaz a szerelem, miért éreztem minden porcikámmal hogy szeret és fontos vagyok neki? Nem csak szavak voltak...
2011. nov. 16. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
kérdezd meg tőle....
2011. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha annyira szeretett téged, akkor nem tudna egyik perccröl a másikra nemet mondani. Ö is próbálkozna mégegyszer veled. Már bocs, de mi az az egy hónap???
2011. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem lehet hogy csak várja azt hogy kimutassam mit érzek és megyek utána?
2011. nov. 16. 22:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyet jól jegyezz meg:az igaz szerelem minden próbát kiáll,és akiknek egymásra kell találniuk újra,azok egymásra is fognak találni.Nálunk hasonló szituáció zajlott le,csak nálunk Ő volt a jégcsap...de felolvadt a kedvemért,és pár vihar volt ugyan,de most boldogabbak vagyunk,mint valaha,mert szeretjük egymást!Ahhoz azonban,hogy idáig eljussunk,Neki lépéseket kellett tennie,meg persze nekem is.Mindkettőnknek.Szóval lépj Felé Te is,és igenis mutasd ki az érzéseidet!
2011. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!