Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt? Hogyan múlhat el...

Ki érti ezt? Hogyan múlhat el ez ilyen hamar?

Figyelt kérdés
1 hónapos kapcsolatról van szó, a "párom" eddig iszonyatosan benne volt ebbe a kapcsolatba, tervezgetett, szerelmet vallott naponta szóval minden olyan volt mint a filmeken. Aztán hirtelen egyik napról a másikra megváltozott és érdektelenebb lett. Az a baja, hogy rajtam nem látta azt hogy szeretném, hogy vele tatok sőt csak negatív voltam, neki pedig az kell hogy nagyon szeressék. Össze vesztünk, otthagytam hogy nekem nem megy ez így, nem akart elengedni, azt mondta keressem ha még akarom őt, ezt tettem erre szakít! Hogy a fenébe múlik el a nagy szerelem ilyen hamar? Hogy lehet valakin ilyen hamar túllépni? Ha meg nem volt igaz a szerelem, miért éreztem minden porcikámmal hogy szeret és fontos vagyok neki? Nem csak szavak voltak...
2011. nov. 16. 19:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Meglepett mert 2 napja még azt mondta akar minket, kettőnket és keressem meg ha még én is akarom, megtettem és elutasított, hideg volt és azt mondta nem adtam neki elég szeretetet, hogy ő benne volt nagyon ebbe a kapcsolatba és vissza nem sokat kapott.(ami tény, hogy ő nagyon akarta én pedig negatív voltam) Azt mondja most, hogy nem akarja, meg hogy én hagytam őt ott 2 napja elmentem ő ezt elfogadta. 25 vagyok ő 30.
2011. nov. 16. 20:14
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

ami tény, hogy ő nagyon akarta én pedig negatív voltam



akkor bocsi de csak annyit tudok mondani hogy vessél magadra....a vissza utasítást és ha negatívan jönnek le a dolgok azzal elrontasz mindent...akkor meg van az ok!ha nem viszonozzák ezt az érzést akkor ott huzamosabb ideig akkor sajnos szerte foszlik az a bizonyos tűz sajnos....és át megy csalódottságba...innen vissza út nehéz,de itt te hibáztál akkor ezek szerint....

2011. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyszerűen rájött,hogy büszkeségét nem kellene lehúzni a wc-n.

Benne voltatok egy kapcsolatban,amelyben ő 100%-ot adott,akarta,hogy működjön,te pedig semmit.Miután jelezte feléd,hogy ez nem jó így,te nem azt mondtad,hogy,jó változtatsz vagy elmondod konkrétan,hogy mi a gond,oldjátok meg együtt,hanem egyszerűen elhagytad.Most pedig visszamennél.Miért is? Ha eddig nem volt benned akkora szerelem,hogy ezt kimutasd vagy legalább törekedj rá,hogy megmentsd a kapcsolatot,akkor most miért is gondoltad meg,hogy mégis ő kell? Persze most meg vagy lepve,hogy nem várt rád otthon,teljes magányban,hátha felhívod,hogy folytassátok.

Előbb nem árt magadban tisztázni mit is érzel,mielőtt elkezdesz játszmázni.

2011. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy vissza nyalt a fagyi! Ezt ő is mondta hogy most olyan mint én voltam, egy jégcsap. Meg hogy jönnie kellett volna már eddig bennem is, de jött is csak nem tudom úgy kimutatni az érzéseimet meg bizalmatlan vagyok, féltem hogy ez nem lehet igaz ilyen pasi nincsen... persze jogos, miért várok el mindent ha alig adok valamit, nem biztatom a másikat, hogy jó úton jár! De most úgy érzem kell nekem, nem hiszem hogy csak azért mert az egómnak fáj, hanem mert kell nekem Ő. Ezért próbálkozom, de nem tudom mit tehetnék azok után, hogy azt mondta nekem, NEM akarja!
2011. nov. 16. 20:33
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbálod tovább és lassan,de biztosan megpróbálod meggyőzni,hogy tényleg szereted és vele akarsz lenni és igyekszel is mindent megtenni,hogy kimutasd,amit érzel vagy pedig hagyod,tanulsz a hibádból és legközelebb megpróbálsz nyitott lenni.Nagyon félelmetes érzés,amikor egy párkapcsolat eljut oda,hogy teljesen lebontod magad körül a falakat és megbízol a másikban,de ahhoz,hogy hosszú távon működjön a dolog,muszáj közel engedni a másikat.Egy süni nem kell senkinek.
2011. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó számból vette ki a szót....
2011. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
még annyit tennék hozzá hogy muszáj lesz nyitnod feléje mert ha nem mutatod ki feléje és nem változtatsz magadon akkor nem fogod vissza kapni,de ha alapjáraton ilyen vagy akkor nem tudom mit lehet tenni....remélhetőleg nem ilyen vagy valójában..
2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
De érezhet Ő még valamit irántam? Ettől félek, hogy nincsen már értelme próbálkoznom, nem nagyon reagál semmire! De azt sem mondta ki hogy nem szeret már, és nem hiányzom neki! Lehet ebben az egészben büszkeség és dac is? Ha Én ott tudtam hagyni akkor Ő is túl teszi magát rajtam? Vagy tényleg fellángolás volt és nem is érdeklem már?
2011. nov. 16. 21:00
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt még ki sem alakul igazi szerelem.
2011. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi volt ez?
2011. nov. 16. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!