Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlag magyar...

Szerintetek egy átlag magyar ember mit kezd 2 milliárd forinttal?

Figyelt kérdés

Ti kinek mondanátok el, ha megnyernétek? Férjnek, feleségnek gondolom igen, de nagyszülőknek, gyereknek?

Sokszor hallottam, hogy a lottónyertesek végül depressziósak lesznek.

Könnyen el tudom képzelni, hiszen sokaknak fogalmuk sincs a pénz világáról, és gyorsan sokat veszíthetnek.

Ti mit gondoltok, nem őrülnétek bele?


2011. nov. 22. 15:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
78%

Helyesen a 4. sorban az a mondat:

gyerekenkent kb 13 millio, biztonsagi tartalek miatt a 3X13-ra 50 milliot szamolok fel erre a celra.

A magyar lottomilliardos könyvet egyebkent olvastam, es neztem a temarol egy nemet müsort is, ezert javaslom mindenkinek, tenyleg jol keszüljetek fel ra!! Ki tudja, minden esely megvan, miert ne Te nyerned?! Aki megnyeri, kivanom, csinalja jol!

15.59 es 16.00

2011. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%
Anyunak meg a húgomnak elmondanám, és össze-vissza utazgatnánk. És valahol kint maradnánk örökre.
2011. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
Már bocsi, de sokan mondják, hogy felkerestek volt nyerteseket, akik teljesen lenullázódtak. Hát ez egy nagy baromság. Kit kerestek fel, amikor a nyertesek kiléte teljesen titkos. Én ismertem több embert is, aki nyert, még mindig megvan a pénzük.Igaz nem milliárdot, de több száz milliót nyertek.
2011. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék belőle luxusvillát. De mennék sokszor wellness-hétvégékre, illetve indítanék talán egy vállalkozást..

A szüleimnek, páromnak szólnék.

2011. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy szigetet világítótoronnyal, ha nem jön ki belőle egy sziget, akkor csak világítótornyot a környező területtel, köré szögesdrót és egyéb biztonsági intézkedések, de olyan távolságban, hogy a toronyól ezt ne láthassam. A többi a családomé és nekik lenne egy ház a szigetemen, hogy bármikor jöhessenek.
2011. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
86%

16.51-nek:

......Istvan: Lotton nyertem. Alcim: A magyar lottomilliardos igaz törtenete -

itt van a kezemben ez a könyv, szivböl ajanlom! Sajnos, szomoru kimenetelü, es reszletesen olvashato minden mozzanatabol, mihez vezetHET.

Mint irtam, nagyon utanaerdeklödtem. Ugy emlekszem, hogy a tevemüsorba önkent vartak a lottonyertesek jelentkezeset, es termeszetesen megvaltoztatott hanggal, elhomalyositott keppel mutattak öket, teljesen felismerhetetlenek voltak.

Mondtak egy olyan nyertes hazaspart is, akik nagyon szereny körülmenyek között eltek valami hegyoldali zugban, gyermekeik nem voltak, es a nyeremeny utan is ugyanugy eltek, a penzhez nem nyultak eletük vegeig, de teljesen egyedi eset volt az övüke.

Akik lassan gazdagodnak meg vagy beleszületnek a gazdag eletbe, azok szep lassan megtanuljak azt kezelni. Akik hirtelen kapjak, azoknak nincs meg ez a lehetöseg, emiatt erdemes felkeszülni. Amugy azt hiszem, egy honapig ki sem fizetik, hogy az "euforikus allapot" egy kicsit racionalizalodjon...

2011. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy magyar lottó nyertest és rohadt jól megy a vállalkozása, ne általánosítsunk.
2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%

A szűkebb családomnak elmondanám.


Kifizetném belőle a szüleim hitelét, és befizetném őket egy lazító nyaralásra.

Magunknak (férjem+gyerekem+jómagam) vennék egy családi házat, nem hivalkodót, nem luxusigényűt, normálisat.

Anyósomék is kapnának egy családi házat.


És végre valahára hátradőlhetnék az elképzelt hintaszékemben ahogy ropog a tűz az elképzelt kandallóm előtt és boldogsággal és jóleső érzéssel töltene el, hogy végre rendben vannak a családom dolgai és nem kellene többé azon görcsölni hogy melyik csekket tudom befizetni és melyiket nem.


Én nem abba őrülnék bele hogy ennyi pénzem lenne, hanem éppen már lassan a pénztelenségbe, a kilátástalanságba őrülök bele!

2011. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
32%
ilyen nagy összeget nem nyer meg átlag ember
2011. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, én betenném a bankba, és a kamataiból élnék.
2011. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!