Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlag magyar...

Szerintetek egy átlag magyar ember mit kezd 2 milliárd forinttal?

Figyelt kérdés

Ti kinek mondanátok el, ha megnyernétek? Férjnek, feleségnek gondolom igen, de nagyszülőknek, gyereknek?

Sokszor hallottam, hogy a lottónyertesek végül depressziósak lesznek.

Könnyen el tudom képzelni, hiszen sokaknak fogalmuk sincs a pénz világáról, és gyorsan sokat veszíthetnek.

Ti mit gondoltok, nem őrülnétek bele?


2011. nov. 22. 15:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%

Mivel sosem volt és esélyem sincs saját lakásra, magamnak vennék egyet, párommal összeköltöznék. Szépen bebútoroznánk.

Apámnak is külön lakás, és onnantól kezdve oldja meg az alkoholista életét, kezem leveszem róla.

Szeretnék egy szép nyaralót valahova és az értékes résznek itt kb. ennyi is.

Rengeteg ruhát szereznék magamnak, mert abból is mindig szűkén vagyok, sok turkálós holmim van. Amiért úgyis lepontoznak undorból, az, hogy rengeteg tetoválást csináltatnék magamnak, mert imádom őket.

Ennyi, más rokonom nincs apámon kívül (két féltesó, de nekik jól megy).

A többi pénzt bankba tenném és adományoznék belőle, hogy másnak ne legyen olyan rossz élete, mint nekem!

Én a boldogságba őrülnék bele, ha beleőrülnék, végre ember módjára élhetnék. És igen, van netem, szükséges...

22/L

2011. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak mondanám el, a szüleimnek is csak azért, mert rendezném a hiteleiket. Ha nem lenne hitelük, nem mondanám el, csak "láthatatlanul" próbálnék segíteni, ahol tudok illetve szükséges.

Saját házat vennék.

Beindítanám a saját vállalkozásunkat, amit a tőkehiány miatt most nem tudunk megtenni.


A többit befektetném (tőzsde), felét kis kockázatú - kis hozamú, felét nagy kockázatú - nagy hozamú értékpapírokba.

2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Testvéreim tudnának róla, és ennyi.

Több részre venném a pénz, és úgy intézném, hogy a családban mindenkinek jusson. Aztán adakoznék, vennék ingatlant, ami meg megmarad azután, miután mindent elintéztem, bankszámlán tárolnám (nem feltétlen itthonin), lekötném, és a hozadékából élnék.

Nem szórnám a pénzt, amit így kapok, nem változtatnék draszikusan semmin.

2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
72%
Elköltöznék Hawaiira, minden találnék magamnak olyan sportot meg elfoglaltságot amit nagyon szeretek, szórakozni járnék sokat, masszíroztatnám magam minden nap, minden 2 hónapban 2 hétre elmennék nyaralni valahova.
2011. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
43%
Elmennék vennék a nagynénémtől egy 7es bmw-t, vennék még mellé 10-20kamiont, soföröket hozzá, aztán dolgozzanak helyettem:))). viszzaforgatják a befektetett pénzt, és tádáám, méggazdagabb lennék:D
2011. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
100%
Én a szegényeken és a a daganatos embereken segítenék a pénz 75%val.A maradék ötszázmilóbol egy szerényebb házat vennék majd bebútoroznám és utazgatnák a világba. HA ez meg lenne akkor biztos maradna még a pénzböl azzal meg szintén segítenék annak akinek kell.
2011. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kellőképpen intelligens és realista, akkor az a nagy vagyont a biztoságérzet forrásával azonosítja és nem a mértéktelen herdálással. Épp egy másik hasonló kérdés kapcsán írtam egy választ, hogy kb 50-60 millió forintból meg tudnám valósítani az anyagi jellegű álmaimat. Ennél többre akkor sem vágynék, ha a közel 2mrd lenne az enyém. Mivel szeretem a sportkocsikat, a meglévő mellé vennék egy veteránt és egy modernebb, klasszikusat (ugyanabból a márkából) és vennék egy szép, vadregényes helyen egy erdős, tavas kis birtokot (ma az ilyen nagyon olcsó) és építenék a tó partjára egy rönkházat.

Nem kéne depisnek lenni. Élvezném a kocsikat, élvezném a függetlenséget, a szabad életet. A pénz 95%-át a gondtalan jövőm biztosítására használnám (befektetések, esetleg beszállni valami jól menő nagyvállalatba részvényesként). Arra nagyon ügyelnék, hogy el ne fogyjon a vagyon. Így nem kéne megőrülni.

Szűk a rokonság, ők nyilván tudnának a dologról, de nem kürtölném világgá. Az új helyen (vidéken) meg eleve úgy laknék, hogy nem lennék túlzottan feltűnő.

2011. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindenkinél bukik a dolog,

aki úgy kezdi, hogy csak ennek, meg annak mondanám el!

Hiszen ők, meg tovább mondják...

Perceken belül már az egész környék tudná és egy óra múlva, már a TV híradó helyszíni közvetítést adna a házatok elől.


Sajnos egyetlen megoldás az amit páran írtak,

hogy külföldön folytatná, már milliomosként az életét!

2011. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
84%
Én Vennék egy hamburgert
2012. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beköltöznék egy szállodába, akkor minden luxus megvan, és még törődnöm sem kell vele. :)

Amúgy kizárólag a kamatokat költeném, a tőkéhez sosem nyúlnék, így sosem tudna elfogyni a pénz.

Nem változtatnám meg amúgy alapvetően az életstílusomat, bár pár álmomat nyilván megvalósítanám (utazás), de nem vennék hirtelen óriási házakat, meg autókat, mert - akármilyen hihetetlen - ez a pénz is el tud fogyni.

2012. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!