Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nem csak a...

Miért baj az, ha nem csak a gyerek körül forog az életünk?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányunk,akit imádunk. 3-4 hetente elszoktam járni szórakozni (mozi,kávézó) a barátaimmal,ilyenkor a férjem vigyázz rá.Természetesen a férjem is eljár a barátaival,és olyan is előfordul hogy ketten megyünk valahová,ilyenkor a nagyinál van.A környezetünkben élő anyukák emiatt úgy néznek rám,mint a véres rongyra. Mert milyen dolog egy ilyen picit egyedül hagyni? De mint írtam,ez kb. havonta egyszer fordul elő részemről. Miért baj az,ha igénylem a felnőtt társaságot is? És élvezem,ha nem csak az a téma milyen pelust használok és hogy alszik?
2011. nov. 24. 15:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

hát jó hülye ismerőseid vannak:)

nálunk természetes hogy szokott a mamánál aludni, és hogy nélküle is megyünk ide-oda

nincs ezzel semmi baj, lehet csak irigykednek mert ti meg tudjátok oldani

2011. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Jól teszed, amit teszel, legalább te nem vagy egy idióta agyatlan gyerekfüggő anyuka. Csak így tovább!
2011. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez a normális. Azért az embernek gyerek mellett is kell szórakozás meg minden. Akinek nem tetszik az meg kit érdekel..
2011. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi szórakozás jár.Azok az anyukák meg hülyék akik leszóltak meg irigykednek rád hogy tudsz szórakozni és vannak barátaid.
2011. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Osztom az első véleményét. Hülyék az ismerőseid (:


Az én fiam 10 hónapos és havonta kétszer igen is elmehetek 2-3 órára kávézni valakivel. Nem robotok vagyunk hanem érző lények. Kell a feltöltődés.

2011. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ennyi kikapcsolódás mindenkinek jár, és a kicsi meg a nagyi is biztos jól megvannak egymással, az meg nekik jó.
2011. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Mi minden hétvégén elmegyünk a párommal, 1 éves a lányom.

Szükségem is van rá, mert idegileg nagyon fárasztó a hét minden napján egész nap vele lenni.


Ne is törődj másokkal, legalább te majd nem leszel egy depressziós, idegbeteg nő...:)

2011. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor csak a környezetemben élő anyukák ilyen felfogásúak.
2011. nov. 24. 15:24
 9/28 jamesbond válasza:
100%

Szerintem sincs azzal semmi baj ha magatokkal is foglalkoztok, sőt.

A gyereknek is az a jó ha nem áldozatnak érzik magukat a szülők.

Megőrülök azoktól a szülőktől akikkel a baba születése után már semmi másról nem lehet beszélgetni csak pelusról, meg büfiztetésről. Az ilyen típusúaknak van az IWIW-en a gyerek képe a sajátjuk helyett, mintha ők megszűntek volna saját jogon élni.

Nekem ez a normális ahogy ti csináljátok, és kit érdekel ha valakinek nem tetszik.

2011. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ki pontozott le minket?:)miért:):)??
2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!