Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa miért nem kéri meg a...

Az apa miért nem kéri meg a saját fiát?

Figyelt kérdés
A barátom apukája nagyon furcsa ember.10hónapja járok a fiával,de a mai napig nem tudom eldönteni,h bír-e engem.a legfurcsább,h nem egyszer előfordult,h engem kér meg,h "anyáskodjak" a 22éves párom felett,aki egyébként nem egy papucs,és egyáltalán nem én irányítom.példa:elmentünk cipőt venni a barátomnak,mikor indultunk,utánunk szólt,h "Laura,ne hagyd,h vékony talpút válasszon",vagy megkért,h beszéljem rá a jogsira.sok hasonló eset történt,mikor a barátom előtt megkért ilyenekre.miért nem neki mondja?én úgysem fogok a barátomra parancsolni.mit gondol rólam?20L
2012. jan. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ne láss ebben semmi rosszat! Az apuka jót akar a fiának,de azt már valószínűleg tudja, hogy rá úgysem hallgat,és bízik benne,hogy téged szeret így rád talán jobban hallgat. Ez nem parancsolás,max egy kis ráhatás. Szerintem nincs ebben semmi rossz apósjelölted részéről.
2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő így fejezi ki, hogy kedvel téged, családtagnak tekint, szívesen bízza rád a fiát.
2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből a viselkedésből leszűrhetjük, hogy kedvel téged és elfogad, hiszen rádbízza ezeket a dolgokat. Úgy gondolja te jobban tudsz hatni a fiára. Az pedig, hogy mindezt úgy mondja neked, hogy te ott vagy, kicsit heccelés. Csak piszkálja egy picit a fiát, de nem hinném, hogy ez rosszindulatú lenne. A barátom szülei, meg nagyszülei is néha ezt csinálják. Szerintem aranyosak. :) És a barátom sem veszi rossz néven.
2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy úgy mondja neked, hogy a barátod is ott van és hallja.
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se látok semmi rosszat ebben.

Biztos kedvel téged, és van egy két elképzelése hogyan kellene a fiának csinálnia (amolyan még nem bírja elengedni , nem is könnyű) ráhatással már nem nagyon van, mikor a gyerek ekkora, szóval rajtad keresztül de nem rossz indulattal próbál még beleszólni a fia kis dolgaiba.

Nem parancsolást vár egyáltalán ! Csak hátha rátudod venni, de nem is igazán várja el, de azért próbálkozik kicsit és nem rosszindulattal.

Nem is értem, hogyan lehet ezt így negatívan felfogni.

2012. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is így mutatja ki hogy kedvel téged, és bízik benned! :)
2012. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak úgy gondolja, hogy rád talán jobban hallgat, mint rá. Exem öccsével is én jártam vásárolni, mert senkire nem hallgatott a családban. (17 éves kamaszfiú). Ezért az anyukája mindig engem kért meg, hogy vigyem el, mert engem csípett a srác, és adott a szavamra.


Nem azt akarja, hogy parancsolj. Csupán csak azt, hogy a fia jó dolgok felé orientálódjon.

2012. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!