Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok?

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
a gyereketek volt pasija/csaja elmegy a házatok előtt és elkezdi ócsárolni a családotokat hogy milyen parasztok és a gyerekeetekmeg egy büdös r*banc /büdös b*zi. ti hogy reagálnátok? utána mennétek a gyereknek vagy úgy csinálnátok mintha nem történt volna semmi?
2012. jan. 8. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kihajolnék az ablakon és kiröhögném, mire amilyen primitív az illető: felidegesítené magát az ignorációmon.
2012. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mit csinálnék, nem tudom...

De az biztos hogy aznap este már előzetesben lennék.

2012. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második válaszon jót nevettem. :)

De ezt az ablakon keresztül hallottad? :O

2012. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólnék a szüleinek hogy szeretnék beszélni a gyerekükkel az ő jelenlétükben,és ott elöttük számon kérném,hogy miylen jogon mond ilyeneket. Az egy dolog hogy a gyereketekkel nem müködött a dolog,de még egy és felfogod pofozni.
2012. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem pofozhatja meg, ha nem akar bajt magának. Sajnos ilyen a törvény.

Én is a szüleivel beszélnék.

Jogi megoldás: feljelenteni becsületsértésért. (vagy rögzíteni amit kiabál, vagy ha hallja az utca felesleges. Nyilván ez csak arra jó, hogy ha kijön a rendőrségtől az idézés (esetleg ha kiskorú, akkor anyucinak, apucinak is) a pofont majd ők elintézik helyetted.

2012. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!