Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért jöttem össze egy férfiva...

Azért jöttem össze egy férfival, mert vegetáriánus. Megért engem bárki is?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni az életmódját. Ilyen ultravega, szóval még tojást, tejet sem hajlandó a szervezetébe juttatni. Amikor megjelent előttem a jövőnk, akkor csak káoszt láttam. Tehát én eszem az olajban sült fűszeres marhahús szeletemet, ő meg ott előttem a vízből készült főzeléket, vagy a tippem sincs mit. És mint kiderült, szereti a húst, csak hát az állatok..tehát még nyugodt szívvel sem ehetnék előtte, mert az neki rosszul esne. Vagy meghal 40 évesen hiánybetegségekben, miközben van egy 14 éves fia. Vagy nem tudom. De nem tudom megérteni. Még a házi tejet sem hajlandó meginni. Meg például ezért nem rendelhetnénk egy pizzát, mert hogy van a tésztájában 2 deci tej.

26/N



2012. jan. 19. 18:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi de azt üzenem a férjednek, hogy egy selyemfiú :D
2012. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
bocs nem férj hanem élettárs. Azért nézd meg mi van a lába közt :D A nők szoktak ilyen finnyásak lenni xD
2012. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretnék a helyedben lenni!Vele már nem hiszem, hogy tudsz valamit is kezdeni!
2012. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
azért nem jöttem össze egy férfival* bocsánat, elírtam. Még csak ismerkedtünk, de ez kiábrándított. Ha cukorbeteg lenne, az más, de ez..
2012. jan. 19. 18:21
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha nekem nem okoz lelkiismeret-furdalást, akkor ok. De ha engem is "téríteni" akarna, akkor lépnék.
2012. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Meglepett a cím, mondom biztos mazochista vagy. :)


Jól tetted, hagyd a franca, nem fog változni. Egy ilyen pasival nem tudnék együtt élni.

2012. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

én megértelek :S én megbolondulnék tőle

imádok jó nagy adag kajákat készíteni párommal majd beülni vele a tv elé

ha ilyen szarokon élne nem viselném túl jól

tejet miért nem fogyaszt?? meg tojást? úristen ez beteg

2012. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanilyenek nagybátyámék! Ők ráerőltetik a gyerekeikre is. Meg igyekeznek másra is.

Amikor az unokahugom ballagása volt, étterembe tartották. Kb. 25 fős társaság volt meghívva. Húsmentes vegyestálak voltak MINDENKI részére! A sütiket is külön sütötték ők házilag, mert pl. abban sem lehet adott esetben kakaó, hanem vmi teljesen mást raktak bele helyette - ehetetlen volt számunkra. Szóval az ilyen emberek 0 toleranciával bírnak. Megjegyzem tavaly, a lagziban mi külön rendeltünk nekik húsmentes ételeket.

2012. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
* lagzinkban
2012. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%
dehülyeindok .. :D ha ez az egy közös van bennetek keress más vegetáriánust ..én kapásból 3at ismerek ( akik férfik is)
2012. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!