Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért jöttem össze egy férfiva...

Azért jöttem össze egy férfival, mert vegetáriánus. Megért engem bárki is?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni az életmódját. Ilyen ultravega, szóval még tojást, tejet sem hajlandó a szervezetébe juttatni. Amikor megjelent előttem a jövőnk, akkor csak káoszt láttam. Tehát én eszem az olajban sült fűszeres marhahús szeletemet, ő meg ott előttem a vízből készült főzeléket, vagy a tippem sincs mit. És mint kiderült, szereti a húst, csak hát az állatok..tehát még nyugodt szívvel sem ehetnék előtte, mert az neki rosszul esne. Vagy meghal 40 évesen hiánybetegségekben, miközben van egy 14 éves fia. Vagy nem tudom. De nem tudom megérteni. Még a házi tejet sem hajlandó meginni. Meg például ezért nem rendelhetnénk egy pizzát, mert hogy van a tésztájában 2 deci tej.

26/N



2012. jan. 19. 18:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%

Megértelek.

Imádok főzni,párom imádja a főztöm,sport nélkül fél év alatt 20 kiló rámenne :)

Nekem örömet okoz jóllakatni azt aki szeretek (nagyim is ilyen,tőle vettem át)

Egy ideig még csak elviselném hogy együnk zöldséget meg zöldséget,de pár hét után toporzékolnék,imádom a húsos kajákat,heti 2x minimum kell.

És kiakadnék ha valaki a saját hülyesége miatt akadályozna abban hogy beüljek egy mekibe vagy pizzát rendeljek,vagy csináljak magamnak egy jó zaftos pörköltet házi készitésű soktojásos tésztával.

24/N

2012. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Én is maximálisan megértelek, én sem tudnám ezt így elképzelni a mindennapokban! Szerintem két ennyire eltérő felfogású ember hosszú távon úgysem tudna együtt élni!!!
2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
52%

Én meg tudlak érteni, neked ez nem fért bele a "jövőképedbe", neki meg ez elemi dolog és bizony ha te vagy a nő, akkor neked kellene az ételéről is gondoskodni.

A te döntésed, ha így érezted jónak, akkor jól döntöttél, ne agyalj ezen és egyél továbbra is olyan állatokat, amiket nemrég öltek le :)

2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
37%
Én megértem, ha valaki vegetáriánus az állatok miatt. Én is nagyon szeretem az állatokat, de a laktovegetarianizmus már kissé érthetetlen (asszem így hívják, aki még tejet és tojást sem fogyaszt).
2012. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, de írd már le egy napját, annyira kíváncsi vagyok rá!

Merthogy a szappanok nagy része bálnazsírral készül, a zselében is van marhacsont keményítő, és így tovább...


Amúgy a növényeket nem sajnálja? "szegény krumpli :( "

2012. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elképzelni az étkezésemet úgy hogy ne egyek húst tojást tejet stb.Ha nem tud változtatni akkor kár erőltetni mert csak szenvedés lesz így az együttlét.Azokat még nagy nehezen megértem akik húst nem esznek de pl tojást vajat tejet esznek isznak de így hogy semmit csak zöldséget meg szóját.Hát nekem aki imádja a húst meg főleg a pizzát nagyon bizarr!
2012. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem hiszem, hogy gúnyolódni kellene rajta. Én sem értem meg miért nem eszi ezeket a tejes dolgokat, de ezerszer több hülyeséggel megáldott emberek léteznek. Ő magán kívül a légynek sem árt.
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy gazdag? Mert hát ki a szart érdekel hogy vega. Péz legyen dögivel azt kész
2012. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Én csak akkor szakítanék vele ez miatt, ha emiatt nekem is ugyanazt kéne fogyasztani, mit Ő. Én is hallottam Vega párról, de a férj nem gátolta a nejét abban mit egyen.

Ha Ő Rád akarta erőltetni a saját életmódját akkor jogos.

23/N

2012. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó vízválasztó egy párkapcsolatban ez a vega-nem vega kérdés. Jó, hogy nem jöttél össze vele, nem illetek össze, ez kiderült.

Én vega vagyok, lennék együtt nem vegával kapcsolatban, de nem venném el feleségül, nem költöznék össze vele, mert előbb utóbb valamelyik fél domináns lenne, és a másik fél rosszul érezné magát.

2012. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!