Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitagadnád a fiad, ha megtudná...

Kitagadnád a fiad, ha megtudnád hogy meleg?!

Figyelt kérdés
fiatal férfi a fiam.
2012. febr. 9. 22:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%
Úr isten,dehogy!!!Akkor is az én gyermekem.Anyának az a dolga,hogy támogassa a gyermekét,nem hogy, kitagadja!!Nem értem,miért csinálsz ebből ekkora gondot,ne azt nézd milyen nemhez vonzodik,hanem,hogy ő a te fiad és nem lehet valakit elitélni azért mert meleg.
2012. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis!!!
2012. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Féri vagyok, az apja.

a családban nincs meleg, a közvetlen rokonságban sincs, szóval nem értem...

2012. febr. 9. 23:00
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Semmi köze ahhoz, hogy van-e a családban másik is. Ez bárhol, bármelyik családban előfordulhat, nem betegség, ami öröklődik.

Nem tagadnám ki, elfogadnám, ha az apja vagyok, ha az anyja. Ez egy szülőben hogy merülhet fel???

2012. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem tagadnám ki. Nekem az öcsém meleg, és mikor elmondta, a legutolsó dolog ami megfordult bárki fejében is a családból az az, hogy kitagadja...
2012. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
A fiadnak nagyon nehéz lesz párt találnia és együtt élnie vele, mert sokan le fogják nézni és szólni őket. Nem tud majd házasságot kötni a párjával, és a gyerekvállalás sem lesz egyszerű. Szerintem pont most lenne rád a legnagyobb szüksége.
2012. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg. Ha nem is kitagadnám de nagyot süllyedne a szememben.
2012. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Miért tagadnám ki? Nem bűnt követett el, nem ellenem szegül, hanem van egy különleges állapota, ami nem biztos, hogy jó neki. Ráadásul még én is rúgjak bele? Micsoda embertelen gondolat!
2012. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 ???O.o válasza:
93%

igen lehet hogy én csak egy 13éves lány vagyok .: )) de minden tiszteletem a fiának hogy felmete vállalni hogy meleg.(yy) szerintem szükségtelen ilyen dologért kitagadni ..épp elég nehézséget le kell majd küzdeni ..és ilyenkor legnagyobb szüksége a szüleire van.:D

sok sikert.*_*

2012. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
7%
Na b@zdmeg... Vidd el sürgősen dugni én azt mondom! Nem tagadnám ki...De megütne tuti a dolog.
2012. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!