Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitagadnád a fiad, ha megtudná...

Kitagadnád a fiad, ha megtudnád hogy meleg?!

Figyelt kérdés
fiatal férfi a fiam.
2012. febr. 9. 22:54
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
köszi a kommentárokat.
2012. febr. 10. 21:59
 42/49 anonim ***** válasza:
17%

Miért lettem lepontozva? Mert azt mondtam hogy a nagybátyám nem élhette meg ezt a "szabadságot"??

Érdekes hogy aki nem ajnározza a b@zikat azokat mind lepontozzátok..

2012. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%

Az alapkérdés az, hogy szereted-e a fiadat?

Ha jelen lettél volna az életében akkor, amikor szüksége volt rád, ha szeretetteljes Apa-fiú kapcsolat alakult volna ki közöttetek, akkor fel sem tetted volna ezt a kérdést.

Ha csak eltartottad, nem is ismered és nem is érdekelt, hogy hogyan nő fel, akkor viszont a legcsúnyább dolog, amit tennél. Ha eddig nem álltál mellette, most itt az idő, hogy jóvátedd. Meg kell értened, el kell fogadnod a helyzetet és segítened kell, hogy ő is könnyebben tudja megélni és élni az életét.

Mégis mi van abban, ha nem lányt szeret? Ha szerencséd van és van másik gyereked, akkor még unokád is lesz.

Ha mondjuk a másik gyereked gyereke lenne meleg? Benne van a pakliban, akkor az unokádat is kitagadnád?

NEM TEHET RÓLA! Mint ahogy arról sem tehet, ha süketen, vakon, bénán, vagy bármilyen más betegséggel született volna! Ezt kell megértened! Neked szerencséd van, nem születtél melegnek! Ezt kell megértened és adj hálát a sorsnak, hogy neked nem kellet apád megalázó pillantásait és szavait elviselned. Ha a fiad nem hangoztatja szélsőségesen a nemi hovatartozását, akkor nem is kell hogy a családból kikerüljön a dolog. Állj mellé és éreztesd vele, hogy nem veted meg hanem elfogadod, mert mást nem tehet egy normálisan érző apa. A legnagyobb segítséget adhatod neki az életben, mert ha mások látják, hogy mellé állsz, akkor ők is úgy viszonyulnak a közvetlen környezetedben. Így nem kell a fiadnak örök szorongásban és rettegésben élnie.

Szerinted ki a bűnös? Te? A gyerek? Az anyja? A Te szüleid, vagy a feleségedé? SENKI!!!!!

Ez a sors játéka! Mondjuk, ha Te nemiszerv nélkül születtél volna, akkor most nem ez lenne a problémád!

Akkor jobb lenne most Neked????

A gyerekedet pedig jogilag ki sem tudnád tagadni ez miatt!

Akkor miből tagadnád ki? A szeretetedből? Abból már rég nem juthatott neki, ha ezt a kérdést fel merted tenni.

Konkrétan nem vagyok érintett a dologban,de szülőként, Anyaként annyit tudok mondani, hogy voltak kételyeim a fiammal kapcsolatban, mert nagyon sokára kezdett udvarolni és bennem is megfordult, hogy talán azért nem jár lányokkal mert meleg. Abban az időben azt mondtam Neki, ha esetleg így lenne, az sem baj, csak tegye azt ami őt boldoggá teszi. Jól kiröhögött, azóta már rég van barátnője és jól megvannak. A férjem is egyetért ezzel a felfogással és eszébe sem jutna kitagadni ezért a fiát!

Remélem segítettem Neked rendbe tenni a dolgokat a fejedben. Még talán annyit, hogy ha Ő most számíthat Rád, akkor Te is számíthatsz Rá 20-30 év múlva. Gondold át mit teszel!

2012. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
92%

Végülis akkor mire jutottál kérdező? Marad a gyerek vagy kiteszed?

18/F

2012. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
92%

23:06-nak!

Elsőnek gondoltam nem olvasom el ezt a hosszú szöveget :), de aztán belekezdtem és legszívesebben most is hallgatnám a folytatást annyira megtetszett. Szerintem ennél tökéletesebb választ nem fogsz kapni kérdező. Helyedbe két kézzel törölnél a szemem hogy ilyen f@sz voltam eddig vele.. Inkább támogasd.

18/F

2012. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
92%
Kösz 23,34 ez volna a célom: valóban megértetni és segíteni! :-)
2012. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
19%

42 Azér pontozzák le őket mert a média ezt mondja...Sajnos ezeknek az embereknek nincsenek gondolataik, ha azt mondanák nekik hogy mostantól az ég piros és nem kék akkor egy idő után ugyis elhinnék...


És hogy a kérdésre is válaszoljak.Nem, nem hiszem hogy kitenném de én csókolózni nem akarnám látni mert szerintem gusztustalan és ha már én is megértettem hogy meleg akkor ő is értse meg hogy nekem meg gusztustalan, és ne előttem csinálja.

2012. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
4%
igen ki
2012. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon, de tényleg nagyon ajánlanám ezt a linket elolvasni mindenkinek:

[link]

Benne van az igazság.

2012. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!