Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a gyerekek...

Miért van az hogy a gyerekek mindig próbálnak velem barátkozni?

Figyelt kérdés

Felszállok a buszra pl és ha ott van egy 2-3 éves korú gyerek, 10-ből 9 elkezd rám rögtön mosolyogni, vagy az 5 éves szomszéd kislány is rajtam lógna mindig, vagy az unokaöcséim akik 10 évesek. Ha pl sétálok valahova és az épphogy beszélő baba is elkezd rám mosolyogni, gügyögni, vagy integetni. Pedig nem vagyok vicces szerintem :D


Lány vagyok.


2012. márc. 13. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez miért különleges? A gyerekek ilyenek!!!
2012. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Megérzik ki a jó:) Rám soha nem vigyorognak....:D
2012. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én spec utálom a gyerekeket, a hideg kiráz tőlük, nem tudok mit kezdeni velük, még beszélni sem tudok úgy velük, mint ahogy a gyerekekhez szokás, mégis mindig rajtam lógnak.


Szóval a megérzik dolog az szerintem nem túl jól működik akkor.

2012. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Vannak olyan emberek, akiket a gyerekek valami miatt kedvelnek. Szerintem nincs különösebb oka. Talán olyan az arcod, hajad, hogy tetszel nekik. Velem is ezt csinálták mindig, pedig én sem voltam vicces. Ez néha jó érzés, néha pedig teher, főleg mikor órákig az öledben ülnek, vagy nyúznak. Ez jobb, mintha rögtön sírni kezdenének, mikor meglátnak.
2012. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy babaarcod van és a korodnál lényegesen fiatalabbnak látszol. Örülj inkább, rossz lehet annak, akit kicsúfolnak a gyerekek, pedig egyáltalán nem rossz ember. A gyerekeknek igenis jó a szépérzékük.
2012. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig talpig rózsaszínben vagyok, szóval érthető hogy utánam mindig nyáladzanak.:D
2012. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha téged ez nem zavar, akkor örülj, hogy ìgy van, a lányomból kiindulva elég kevés ember van, akit elfogad, ismerősök között van 1-2, akiket látványosan utál... (2 és fél éves egyébként)

Ha zavar, ne figyelj rájuk, és keresnek mást :-D

2012. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rám is buknak, bár nem ennyire. Én azzal magyarázom, hogy odabent elfelejtettem felnőni. :)
2012. márc. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is nagyon zárkózott. A szomszédba nemrég új család költözött, ismerkedéskor odament a lányom a 21 éves szomszédhoz és az ölébe kérte magát. Barátkozott, dumált neki megállás nélkül. Máskor még mosolyogni se mosolyog semmire. Szóval tuti hogy vannak ilyen emberek, akik szinte vonzák a kicsiket. Nyiss magánbölcsödét!
2012. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így vagyok a gyerkőcökkel,de sosem értettem,hogy mit "esznek" rajtam...

Még megértem azt,ha játszom vagy beszélgetek és utána mosolyog meg kedvel egy gyerek,de tényleg mikor én is csak úgy összefutok az utcán vagy anno a buszon egy kis kölyökkel és mosolyog meg el kezd velem beszélgetni,kicsit fura...

Egy ismerősöm hívott át pár napja,nem tudtam,hogy a lánya 8éves szülinapi "buliját" tartják,épp akkor léptem be a lakásba mikor a csajszi anyja a nagy tortával ment a gyerekekkel teli szobába(9-10-en biztos voltak)...és valahogy érdekesebbnek bizonyultam,mint maga torta.Kiscsaj mikor meglátott felpattant,elsuhant az anyja mellett és nekem örült,egy kis srác pedig jött egyből az autóját mutogatni...Érdekes volt,lehet azt hitték megjött a bohóc :D

Csak van valami jó kisugárzásunk ;)

2012. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!